Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czym kobiety kierują się wybierając partnera? Siostra związała się z borderem. Chłopak w przeszłości ćpał. Obecnie jest czysty, ale przez bordera zachowuje się jak odklejony. Wczoraj całą noc robił awanturę, rzucał przedmiotami w ścianę, potem groził, że coś sobie zrobi. Mamy z siostrą mieszkanie po dziadkach i niestety na razie mieszkamy razem. Mam dość atmosfery w domu, nie wysypiam się do pracy. Rodzice umywają ręce i twierdzą, że mamy sobie jakoś radzić. Ja jestem bezsilny i powoli wysiadam. Na razie nie mogę wrócić do rodziców przez odległość od pracy ani wynająć czegoś swojego, bo zarabiam niewiele i muszę sam opłacać studia zaoczne. Siostra pracuje, skończyła studia. Jej chłoptaś jest wywalany z każdej pracy. Nie skończył ani jednej klasy liceum, ma już 19 lat i nawet z ogólniaka dla dorosłych wywalili go przez nieobecność. Jego rodzice zachwyceni siostrą, a w moim odczuciu bardziej cieszy ich, że pozbyli się problemu. Doszło do tego, że czasem boję się odezwać we własnym domu. On jest nieobliczalny i nigdy nie wiem jak zareaguje. Czuję się jak na kolejce górskiej, raz płacze, żeby po chwili się śmiać. Innym razem wpada w furię przez drobnostki. Ma fazy, w których dla wszystkich jest miły, manipuluje. Wtedy nawet ja mu wierzę i zaczynam współczuć. Po czym odstawia jakąś grubszą akcję. Ma fazy, w których uważa, że jest super osobą, żeby po kilku dniach katować się na siłowni i żądać od nas pieniędzy na operacje plastyczną dotyczącą wyimaginowanych wad.

Po cichu liczę, że rozstaną się z siostrą. Ona często przez niego płacze, ale absolutnie nic z tym nie robi, bo twierdzi, że to nie jego wina. Najgorsze jest to, że młody uparł się ostatnio, że chce być ojcem. Wtedy prędzej ucieknę pod most niż zostanę z nimi.

I nie próbujcie twierdzić, że siostra nie miała innych okazji. Miała, wiele. Odrzuciła normalnych mężczyz, tylko po to, żeby związać się z zaburzonym chłopakiem, bez szkoły. Nie mogę doczekać się aż skończę studia i będę mógł uciec z tego toksycznego towarzystwa.

Przepraszam, że zanudzam was moim życiem. Po prostu musiałem się gdzieś wygadać.
#zalesie #logikarozowychpaskow #borderline

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f43b5db392b1000a24f648
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: stary, Twoja siostra jest w toksycznej relacji z manipulantem, to nie jest tak, że ona jest tutaj tym złym charakterem... Pewnie dostajesz rykoszetem i strasznie Ci współczuję ale przedstawiasz to bardzo stronniczo i zapominasz, że ona pewnie też jest ofiarą. Najgorsze jest to, że nawet nie wiem co Ci doradzić bo laskom strasznie ciężko przemówić do rozsądku jak sa w toksycznych relacjach i dopiero jak typ je zaciągnie ze sobą
@Nabuhodozur: Nawet nie wiesz jak często. Ostatnio byłem świadkiem sytuacji jak 9 letni syn zadzwonił na policję, bo mama w pracy a ojciec wynosi rzeczy z domu bo jest uzależniony od hazardu i alko. Siostra gościa przyjechała zabrać syna. Jak zapytałem czy my nie wstyd i czy nie robi to na nim wyrażenia. To powiedział że nie, bo on i tak będzie robił co chce.
OP: @przegryw_wykopu: No brzydki nie jest. Ale czy wygląd jest wart użerania się z toksykiem?

@avanea: Wiem, że byli u psychologa. Niestety nie pomogło. Dalej mu odwala.

@Twoja__Pani: Chciałbym się wyprowadzić, ale na razie finanse mi na to nie pozwalają. Muszę się przemęczyć do czasu skończenia studiów. Zresztą to też moje mieszkanie. Chciałbym, żeby oni się wyprowadzili albo zerwali.

@Kindybal_xD: Problem w tym, że on sebą łobuzem
Wczoraj całą noc robił awanturę, rzucał przedmiotami w ścianę, potem groził, że coś sobie zrobi. Mamy z siostrą mieszkanie po dziadkach i niestety na razie mieszkamy razem


@AnonimoweMirkoWyznania: Bierzesz go za fraki i #!$%@? za drzwi. Jest u ciebie w gościach i nie szanuje Twojej przestrzeni, to go wyjeb z chaty. Jak masz tam zameldowanie, a on ci grozi, to tym bardziej dzwoń po bagiety i niech go wytargają z chaty.