Wpis z mikrobloga

Czy są na wykopie inni fani tego napoju bogów? Magicznej receptury mającej swoje korzenie w górach Kaukazu, będącej idealnym dodatkiem zarówno do obiadu, jak i sama w sobie będąca doskonałym napojem

Znałem tylko jeden przypadek osoby która go nie lubiła. W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu kefir. Kiedy chłopak go nie wypije, albo powie że mu nie smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do kefiru.

#kefir #jedzenie #zdrowie #jedzzwykopem #nocnazmiana #kiciochpyta #pytanie #takaprawda
Atreyu - Czy są na wykopie inni fani tego napoju bogów? Magicznej receptury mającej s...

źródło: comment_1643504809gcnlI0MfVxC6x22sdvZ1oJ.jpg

Pobierz
  • 48
@nosacz_ninja: Kefir tez, moze nie szybko bo potrzeba 2-3 dni, ale jest przepychota. @Atreyu: nie tylko w Japonii. Ja tez taki test musiałem przejść. Teściu przy pierwszym spotkaniu mówi zobaczymy jaki jesteś kozak, sięga do barku a tam butelka kefiru z pobliskiej mleczarni. Jebnalem cały na raz, i nagle drzewa się zazielenily, zboża zbielaly a pobliski chór ptaków zaczął ćwierkać w rytm ulubionej pieśni papierza Polaka - „Barki”
@moria: oferta śniadaniowa to abominacja. Jedna z największych tragedii ludzkości, tuż zaraz za holokaustem i jedno z moich największych życiowych rozczarowań jak na kacu zaglądałem rano do maczka po drodze

Powinni 24/7 serwować hambungsy
@Atreyu: Jak nie próbowałeś tych 3 pozycji to się nie dziwie że tak myślisz:
MCMUFFIN farmerski
Kajzerka z kurczakiem deluxe
Mcrmuffin twarożek rzodkiewka (+ dodatkowo) z jalapeno i bekonem
Ambrozja mógłbym to jeść dzień w dzień