Wpis z mikrobloga

  • 584
WPIS STARTOWY

Wiek: 35
Płeć: M
Wzrost: 182
Waga początkowa: 119,9

Odchudzam się już od października 2020 i od tego momentu zrzuciłem ponad 30kg. W tym roku kontynuuję swoje wyzwanie razem z wami :)

PS
Wyrazy szacunku dla @akeyo20 za sama akcję :)!!!

#zagrubo2022 #keto
Wpis dodany przez aplikację ZaGrubo
Dołącz do akcji
thus - WPIS STARTOWY

Wiek: 35
Płeć: M
Wzrost: 182
Waga początkowa: 119,9

Odc...

źródło: comment_1643542604C3eVVAd4lrrSbj0CCBCnV2.jpg

Pobierz
  • 60
@LebronAntetokounmpo: Dziękuję :). To miłe, że poświęciłeś swój czas, żeby kliknąć. Jak będziesz miał jakieś swoje sukcesy, koniecznie wołaj, abym również mógł ci pogratulować ^^

@HeWhoRemember: Teraz wcinam co 36h na zasadzie "intuitive", bo jestem na IF :). Pozwól, że to rozpiszę w kilku punktach:
1. Jestem na diecie ketogenicznej (mam lepsze wyniki badań po keto niż przed), więc raczej czuję się syty cały czas.
2. Wejście na tzw.
thus - @LebronAntetokounmpo: Dziękuję :). To miłe, że poświęciłeś swój czas, żeby kli...

źródło: comment_1643545546zWCabWka44DFkbZvWNZTAQ.jpg

Pobierz
@thus: keto totalnie wyklucza IF. Już nawet nie patrzę na michę bo głowę dam, że to very low carb. Keto spoko jeśli chcesz uzyskać mega szybkie efekty w krótkim czasie, ale jak nie ma zdrowotnych wskazań nie przeciągaj bo zdrowie może się nagle sypnąć, a w najlepszym wypadku spalisz całą masę mięśni, które zbudowałeś nie tylko ewentualnymi treningami, ale dźwigając pewnie przez lata swoją masę. Jak celem jest zgubienie masy samej
I nie myl keto z brakiem uczucia sytości - jeśli jesz mega mało węgli to nie ma strzałów insuliny i możesz czuć się syty ale sajgon się robi na niekorzyść.
@Eshirael: Nie rozumiem co masz na myśli, że keto totalnie wyklucza IF?

Jestem zagłębiony i uważam keto za bardzo zdrową dietę. Jak pisałem wyżej - mam bardzo dobre wyniki (pewnie w marcu znów się będę badał) i na pewno lepiej niż wcześniej. Keto wcale nie jest złe na długi dystans, a wręcz przeciwnie. Jest to dieta polecana diabetykom, epileptykom, ludziom z chorobami nowotworowymi. Jadam bardzo dużo nieprzetworzonej i zdrowej żywności.

Co