Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Caracas: HTC istnieje nadal i można kupić ich telefony. Niestety na dzień dzisiejszy nie wyróżniają się tle innych i też są raczej same wielkie
  • Odpowiedz
@Caracas: HTC padło tak samo jak ostatnio LG i za niedługo Sony. Problemy też te same czyli wydawanie odgrzewanych kotletów za ogromne pieniądze bazując na sentymencie i dawnej pozycji. Zaczęła się słaba sprzedaż to nowe modele miały coraz gorsze specyfikacje, były przestarzałe w dniu premiery a ich cena oczywiście z kosmosu. Jakby tylko w odpowiednim czasie przejrzeli na oczy i zobaczyli co ma konkurencja i w jakich cenach to pewnie egzystowali
  • Odpowiedz
@MrPrado30: to nie do końca jest przyczyną ich upadku. Tak naprawdę wycofali się kompletnie z marketingu promując hasło "quietly brilliant". To ich pogrążyło na rynku bo Samsung przejął duża część rynku proponując 50 różnych telefonów, miał dobrą sieć handlowo sprzedażową i do tego mieli telewizory i RTV więc mogli być bardziej konkurencyjni cenowo. HTC nie miało nic poza telefonami, w sumie tak naprawdę tylko gogle Vive jeszcze tą firmę trzymają przy
  • Odpowiedz
Z htc miałem one x, m8, 10 i teraz mam u12+ Jako fanboy marki uważam że zawiódł marketing i szybki koniec wsparcia. Ceny też mogłyby być troszkę niższe. Dodatkowo kompletnie zawalili rozwój edge sense (ściskanie ramek w telefonie) które imo było mocną szansą na powrót marki.

One m8 uważam za najlepszy telefon jaki miałem i dalej czeka w szufladzie jak te nowe śmiecie padną :D
  • Odpowiedz