Wpis z mikrobloga

Kolczyki u kobiety gdziekolwiek indziej niż w uszach wzbudzają we mnie wstręt i obrzydzenie, najgorsze są te w przegrodzie nosowej - wtedy kobieta wygląda jak krowa, albo te mały kulki co wyglądają jak pryszcz - błee.

Z drugiej strony z punktu widzenia faceta to jednak dobrze, że występuję takie zjawisko ponieważ wskazuje nam to, że kobieta ma nie równo pod sufitem a co za tym idzie nie ma co się z nią zadawać.

Ma ktoś podobne przemyślenia?

#bekazrozowychpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #p0lka
SiewcaZaglady - Kolczyki u kobiety gdziekolwiek indziej niż w uszach wzbudzają we mni...

źródło: comment_1643651639CZPLxy1WKDfSz2L4j3qvea.jpg

Pobierz
  • 14
@SiewcaZaglady: nie wiem dla mnie turn on, jak w tej paście

Im so fucking horny for art hoes. I want to fuck a coked-out tumblr hipster DIY aesthetic astrology thot in her lip gloss DSL mouth. I want to cum all over a girl with thick frame glasses and edge dyed bobcut bangs. Everytime I hear a THICK, waist-high-jean-clad braindead slutty wiccan minx say "yikes," "y'all," "big mood," "this is a
@krzewmarchwi: i tu dotykamy głębokiego sensu - czy istnieje coś takiego jak obiektywna że tak powiem normalność? bo jeżeli nie, jeżeli każdy stanowi sam dla siebie co jest normalne (a stopień wcześniej - co mu się podoba), to krok dalej już mamy Margoty, LGBRTVAGD i inne
@Machos: XDDD "GŁĘBOKI SENS" "MORALNOŚĆ". Zalecam zapoznanie się z relatywizmem tak na początek. A skąd ty wiesz co jest normalne a co nie? Jesli nie ty to kto jest albo kto może być tym kto stanowi ramy normalności? Na jakiej podstawie są/będą stanowione? Szczególnie że ci co mają się za tych normalnych najczęściej są najbardziej zepsuci (patrz ostatnia aferka w pewnej prawackiej organizacji). No i creme de la creme osoby lgbt.