Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Dzień dobry,
Chciałbym tylko przypomnieć, że rząd z waszych ciężko zarobionych pieniędzy daje:
- 500zl na 1 dziecko co daje 6000zl rocznie,
- 12 000zl na drugie dziecko co daje łącznie
18 000zl za dwójkę bąbelkow
- becikowe 1000zl
- wyprawkę 300zl na książki,
- dopłaty do prądu w wysokości 1000zl
- wakacyjne 500zl bony też były,
- emeryci 13 i 14 emerytura,
- mieszkanie +, mieszkania socjalne
Pewnie coś pominąłem i zapewne jest tego więcej.

A ja jako młody pracujący singiel dostałem jednego wielkiego **** w dupę. Stonoga miał rację, oj miał.
Mam tylko cichą nadzieję, że to wszystko tak jebnie że ludzie będą żreć ze śmietników jak w Wenezueli.
Pozdro dla wszystkich legalnie pracujących ludzi na ten #!$%@?, a socjalistom kij w oko.

#polityka #pis ##!$%@? #po #bekazpisu #socjalizm
  • 14
@Skowyrny_Johnny: nie mam dzieci. Zgaduję też, że płacę więcej samych podatków niż ty zarabiasz.

ludzie potrzebują więcej przedszkoli i żłobków


No tak, bo te wydatki państwa na dzieci to już są dobre, a inne złe.

Zamiast płakać na forum o kupie możesz po prostu wyjechać. A nie, czekaj, w całym cywilizowanym świecie sa odpowiedniki niemieckiego kindergeld (ten jest 2x wyższy nominalnie niż w Polsce).
porównanie naszego kraju do jednej z największych gospodarek świata rzeczywiście ma sens.


@Skowyrny_Johnny: to porównaj nas do Czech - tam mają jeszcze większe benefity z tytułu posiadania dzieci.
Im wygodniejsze jest życie bez dzieci, tym wyższe są świadczenia z tytułu posiadania dzieci. Możesz płakać i wymachiwać kikutami, ale tego nie zmienisz, więc się lepiej przystosuj.