Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@powsinogaszszlaja:

Pomyślałem, że tym dewotkom/dewotom zrobię własnoręcznie moherowy berecik

To jest mój absolutnie ulubiony pomysł w historii pomysłów

@Mrbimbek:

piękna ściana wstydu, dziewczyny wytrzeźwiały i pousuwaly zdjęcia

Spróbowałeś to chociaż zweryfikować, zanim to z siebie wysrałeś? Bo ja zerknełam z ciekawości i doliczyłam, że na moment, w którym pisze ten komentarz, 20 z 22 wrzutek, które tu widać, dalej wisi. Mogłam się machnąć o jedną w którąś stronę, bo mirkuję
@p0lybius: większość dziewczyn wrzuciła fotki w komentarzu pod postem po tym jak ten spadł już z gorących, podczas gdy mogły równie dobrze opublikować nowy post, który spokojnie zebrałby setki plusów i gościł godzinami na głównej mirko, więc ciężko tutaj wskazać szukanie atencji jako motywację do wzięcia udziału w akcji, argument o wrzuceniu anonimowo zdjęcia swoich piersi jako przykład handlu ciałem to już z kolei totalna abstrakcja xd
@p0lybius: Chyba jako jedyny z twojej strony barykady wypowiedziałeś się kulturalnie i rzeczowo, w sposób, który sprawia, że chce się z tobą wchodzić w polemikę, gj.

dla atencjuszek które wreszcie mają psychologiczny mechanizm obronny który usprawiedliwia świecenie cyckami i odwraca w głowie zachowanie z którym jest mi źle, na takie z którym dobrze się czuję

Tu jest chyba pies pogrzebany. Doszukujcie się zbyt głębokiego znaczenia w gołych cyckach. To nie jest
@Czepialski: jak to ciężko znaleźć motyw atencji, skoro jest podsumowanie publiczne z wymienionymi nickami? Dwa, pisałem też że wrzucenie cyckow dla Owsiaka jest łatwiejsze do przełknięcia i na swój sposób usprawiedliwia przed samym sobą i innymi, w przeciwieństwie do golizny na jakimś wgw gdzie już nikt nie bawi się w pozory ze chodzi o podnieconych wykopków.

@powsinogaszszlaja: ktoś płaci pieniądze za pokazywanie nagości, jak więc te nagość nazwać inaczej niż
@niepamietammaila: no okej, ale serio opierasz swoją argumentację na tym, że są plaże nudystów i tam ludzie chodzą nago? Ktoś tam idzie dla siebie się opalać, czy dla kogoś żeby się pokazać? Są za to jakiś zbiórki pieniędzy? Ktoś ocenia głosami jakość ciała?

Dla mnie ten argument jest zwyczajnie chybiony
@powsinogaszszlaja: no jak ktoś płaci za wykonanie jakiejś usługi, tutaj - pokazanie cyckow, to jest to transakcja handlowa. Pieniądze nie muszą trafiać bezpośrednio do osoby która to robi, jak dzieci w szkole pieką ciasta na akcje charytatywne, sprzedają i pieniądze przekazują dalej, to nadal jest to handel tym ciastem, mimo że nie zarobkowy. Ciasto jest więc towarem
@niepamietammaila: Choćby to była jedna osoba która zdecydowała że jednak nie chce by jej ciało wisiało na wykopie to chyba op nie powinien tego wrzucać ponownie?
Z resztą zastanawia mnie fakt po co mu te zdjęcia zapisane na dysku xD
@p0lybius:

Ktoś ocenia głosami jakość ciała?

A czy tutaj celem było to, żeby ktoś oceniał głosami jakość ciał?

Ktoś tam idzie dla siebie się opalać, czy dla kogoś żeby się pokazać?

Jak najbardziej to pierwsze. Ale czy tutaj chodziło o to, żeby się pokazać? Jestem na wypoku od jakichś 6 lat i to moje pierwsze i ostatnie (chyba, że za rok będzie podobna akcja) wgw (ten argument co prawda zostanie przez
@powsinogaszszlaja: jakiego dowodu skoro tutaj nie ustalamy faktów, prawdy ani racji? XD

Napisałem swój punkt widzenia, ty chcesz przestawić swój ale w sposób taki, że metodą położniczą mam sam zgadnąć o co ci chodzi. Nie zgadnę bo nie widzę sprzeczności w moim rozumowaniu, nie chcesz też napisać gdzie ona występuje tylko dalej bawisz się w akuszerke aż sam zgadnę. No to nie chcesz, to nie