Wpis z mikrobloga

Zapraszam do przesłuchania pierwszego odcinka mojego podcastu - Modest Talking. Podcast będzie o muzyce i o wszystkim, co wokół niej. O nieoczywistych płytach znanych artystów, najlepszych krążkach tych mniej znanych. Poruszę tematy, o których rzadko się dyskutuje. Często z intrygującymi gośćmi. Wszystko podparte wiedzą i setkami przesłuchanych płyt.

Na samym początku chciałem się przywitać, ale w nieco inny sposób. Postanowiłem więc zebrać kilka ciekawych wydarzeń z mojego życia i o nich opowiedzieć. Bo nie tylko ikoniczne postaci pokroju Krzysztofa Kozaka mogą wydawać książki, pełne ciekawych anegdot. Ci najmniejsi również mają ich kilka w rękawie.

Jeśli więc jesteście ciekawi, za co początkujący raperzy mogli dostać zakaz rapowania, co kupić za pierwsze pieniądze z rapu, gdzie zabłądził Mr. Freeze z Rock Steady Crew w 2012 roku i czy moją płytę przesłuchał Action Bronson, to sprawdźcie ten materiał! Mam nadzieję, że się nie zawiedziecie. Zapraszam!

#podcast #podcast #muzyka #rap #hiphop #actionbronson #rocksteadycrew #nowoscpolskirap #ciekawostki
ModestelQuatro - Zapraszam do przesłuchania pierwszego odcinka mojego podcastu - Mode...
  • 1