Wpis z mikrobloga

@przemoprzemek: nie bierz z kostkarką
chyba, że zużywasz kilogram lodu dziennie - fajny gadżet ale tak naprawdę ile tego lodu idzie?
kolejna rzecz, która się może zepsuć, zwiększa zużycie energii i cenę urządzenia

mam w zamrażalniku miskę z kostkami lodu i w lato schodzi dwa litry lodu na tydzień - cztery miesiące w roku, reszta roku 0.
  • Odpowiedz
@przemoprzemek bier z kostkarką, nie żałuj kasy. Podłączenie najlepiej wężykiem do kraniku. Zazwyczaj filtr jest już w zestawie z lodówką. Wqrwialbym się ciągłym dolewaniem wody. Ja mam taką jak opisałem wyżej i polecam zwłaszcza latem i zwłaszcza jak są imprezy
  • Odpowiedz
mam w zamrażalniku miskę z kostkami lodu i w lato schodzi dwa litry lodu na tydzień - cztery miesiące w roku, reszta roku 0.


@Gruby_Wujo: schodzi tak malo bo to jest niewygodne rozwiazanie po prostu. Mamy kostkarke i w cieplejsze dni jest non stop w uzyciu. Ja polecam.
  • Odpowiedz
@przemoprzemek: Mamy od 2 miesięcy, lód używany choćby do ochłodzenia sobie herbaty bo nienawidzę pić wrzątku, na razie nic złego nie dzieje się z pojemnikiem ani żaden syf nie rośnie w środku. U nas wersja z pojemnikiem a nie podłączeniem wężykiem bo na lodówkę z kostkarką zdecydowaliśmy się dosyć późno i szkoda było zachodu na przeróbki. Na razie nie żałujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz