Wpis z mikrobloga

Z uwagi na rychłą premierę #dyinglight / #dyinglight2 chciałem sprawdzić jakie gry o #zombie są ogrywane przez mirków.

Żeby było fair, wołam z innych gier: #plantsvszombies #callofduty #deadisland #leftfordead2 #deadrising4 #lastofus #residentevil #thewalkingdead #daysgone

Przy okazji może ktoś mi wytłumaczy. Czemu zombie nie jedzą innych zombie?

#gry
trzeci - Z uwagi na rychłą premierę #dyinglight / #dyinglight2 chciałem sprawdzić jak...

źródło: comment_1643739539ikbXnFDsaE3p9qDZPsdbwF.jpg

Pobierz

Najlepsza seria gry o zombie?

  • Last of Us 21.1% (48)
  • Dying Light 18.9% (43)
  • Dead Island 5.7% (13)
  • Resident Eveil 14.1% (32)
  • The Walking Dead 7.5% (17)
  • Days Gone 16.7% (38)
  • Call of Duty 2.2% (5)
  • Left 4 Dead 4.4% (10)
  • Dead Rising 0.9% (2)
  • Plants vs Zombies 8.4% (19)

Oddanych głosów: 227

  • 15
@trzeci: Zombi (znane wcześniej jako ZombiU, zanim nie zostało wydane na inne konsole, bo każda gra n Wii U musiała się w nazwie kończyć dużym U), jeżeli chodzi o taką faktyczną grę o zombie. Tam jest taki motyw, że jeżeli twoja postać zginie to zamienia się w zombie, a dalej grę kontynuujesz nową postacią. I żeby odzyskać swój stracony ekwipunek trzeba znaleźć swoje poprzednie ciało, które może też nadal być ruchome.
Mnie bardziej ciekawi w jaki sposób dalej się ruszają już w stanie rozkładu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Keris: To trzeba zignorować bo faktycznie bawi, że widzą zgniłymi oczami, słyszą zgniłymi uszami i poruszają się mając gnijące mięśnie. Już pomijając kwestie procesów jakie zachodzą szybko po śmierci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
josedra52 - > Mnie bardziej ciekawi w jaki sposób dalej się ruszają już w stanie rozk...
@trzeci: zombie samo w sobie jest kompletnie bez sensu i bez jakiejkolwiek logiki. W TLOU i Daysgone ma to sens ale to dlatego ze przeciwnikami nie są zombie xd. A odpowiadając na pytanie to TLOu i długo długo nic
@Kuntakinte666: No właśnie, TLOU jakoś mi najbardziej stykło, ale bez sensu jest to, że klikacz usłyszy jak idę normalnie, ale już obok jęczącego biegacza nie ruszy. Fajnie byłoby nasyłać zombi same na siebie tam.
@trzeci: Pod względem gameplay'u tak (w końcu jest to następna część), ale scenariusz jest czasami idiotyczny i sztuczny: Joel podający swoje personalia na prawo i lewo, usilne wybielanie Abby oraz jednoczesne zohydzanie Ellie na zasadzie kontrastu, motyw o pojednaniu, gdzie na przebaczenie może liczyć drugi główny bohater opowieści, a nie setki niewinnych osób, które były zabite bez mrugnięcia okiem podczas rozgrywki itd.
Ten scenariusz to jeden wielki grafomański bajzel. TLOU 2