Wpis z mikrobloga

W ramach nowej promocji na psstore Sony przeceniło dodatek do Ghost of Tsushima o 25%. Obecna cena 66,75zł.

Zawartość edycji:
– rozszerzenie „Wyspa Iki” – nowy wątek fabularny, minigry, rodzaje przeciwników i nie tylko*
– wieloosobowy tryb współpracy Legends**
– cyfrowy minialbum
– komentarz reżysera – twórcy gry zestawiają świat Ghost of Tsushima z prawdziwymi wydarzeniami, którymi był inspirowany, podczas rozmowy ze znanym japońskim historykiem
– jeden punkt techniki*
– talizman łaski Hachimana*
– zestaw skórek „Bohater Cuszimy” – złota maska, pancerz, miecz, koń, siodło*.

Ten dodatek nie zawiera wersji PS5, ale jak ktoś ma wersje ps4 i myśli o aktualizacji do ps5 to taniej pewnie przez najbliższe pół roku nie będzie.

Oferta ważna do 17.02.2022.

#ps4 #ps5 #ghostoftsushima
Pobierz patrol411 - W ramach nowej promocji na psstore Sony przeceniło dodatek do Ghost of Ts...
źródło: comment_1643762437UybGOe5KBTAZzzwGBMhSF2.jpg
  • 16
@Zielony34: zasadniczo jest dość krótki watek główny, na plus są wymagający przeciwnicy gdzie możesz wykazać się nowymi technikami.
co podstawki to III rozdział jest bardzo szybki i zaskakująco szybko się kończy. Żałuje że trochę pobocznych nie zrobiłem bo po ukończeniu wątku średnio ma sie ochotę

został mi tryb legend ale nie wiem czy warto
@Zielony34: oczywiście historia tak się kończy że możesz to kontynuować, ale jednak bez arcywroga (to oczywiste co się stanie ale będzie coś lepszego na samym końcu) to nie to samo.

Choć ja ukończyłem wszystkie historie moich ziomków i uważam że pozostałe już tak fajne nie są
@Zielony34: Bajarz Legend to tryb sieciowy. nie wiem, tylko to mi zostało. Ogólnie trochę mi się już znudził samuraj, pomimo że w pełni odkryte drzewko pozwala na dowolność w czyszczeniu mapy z wrogów i sprawia to fun. Chce wymienić na inną grę, ogólnie konsumuje mało gier wiec nawet zostawienie na później to u mnie pół roku później
@ZmutowanaFrytkownica: Jak masz zwykłą wersje to wkładasz płytę, najeżdżasz na ikonkę i schodzi trochę na dół i po prawej stronie powinna być opcja upgradu do wersji ps5 ( wraz z dodatkiem). Normalnie chyba kosztuje 139zł a teraz będzie niższa o te 20-25zł
@lukaschels: Zrobiłem platynę w tej grze, wczoraj ukończyłem dodatek na 100%. W trybie legend wbiłem prawie na max jedna postać i się wciągnąłem ale krotkotrwale bo to jest robienie tego samego w kółko tylko na trudniejszym poziomie żeby dropnac gear z wyższym score i tak robisz "przetrwanie" na łatwym żeby zrobić gs na 20 który potrzebny jest do robienia przetrwania na średnim i tak dalej. Map jest kilkanaście, trybów kilka. Ograłem