Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 32
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:02, Środa, 02 lutego 2022. Imieniny: Marii, Miłosława. Słońce podniesie się dziś o 07:33. Świecić będzie 8 godzin i 53 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:26. Ciemna noc zapadnie o 17:48, ale gwiazd można wypatrywać od 17:05.
  • 14

Dzień dobry! Coraz bliżej czwartku, niektórzy wyczekują ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Smacznego i pożywnego śniadania, pysznej i gorącej kawy lub herbaty. Co kto lubi. Ja dzisiaj zjadłem kanapki z serkiem typu Almette, pstrąg łososiowy wędzony, jajo i papryka więc energii wystarczy do obiadu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miłego dnia
@micke: @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @shitty_support @slabehaslo @Wejszlo @omi-omi @wynalazek_one @mobutu2 @Pjotsze @Dioddy @TomTailor100 @wyinwidualizowany @Hansim33 @pepek614 @Jeffrey_M

Dobry,
Sympatyczny ostatni dzień na zdalnej zaczyna się. Jak rok bity byłam wrogiem, nagle okazuje się że jestem najszczęśliwsza. Chyba organizm tego potrzebował, lekko do jechana jestem więc cisza i spokój się przydają.
Chinski nowy rok uznaję za otwarty. Tym razem tgrysy rządzą.
Kochani do do Wrocka, ekipę