Wpis z mikrobloga

Kiedy byłem gówniakiem, myślałem że jak będę dorosły, to wykupię sobie pełen pakiet kablówki i będę całe dnie oglądał Discovery.

Mój niewinny umysł gówniaka zafascynowanego nauką nie mógł wtedy jeszcze przewidzieć, że zamiast Naukowego Murzyna, Pogromców Mitów i tego Hawkinga co ledwo się obudzi i już przy komputerze siedzi, na Discovery zaczną dominować jakieś złomowiska, kopanie złota i licytacje kontenerów ze śmieciami.

#heheszki #humorobrazkowy #discovery #nostalgia #gimbynieznajo #pasjonaciubogiegozartu #nauka
s.....i - Kiedy byłem gówniakiem, myślałem że jak będę dorosły, to wykupię sobie pełe...

źródło: comment_1643786657s9lTTINr1nXtA8nboscj1b.jpg

Pobierz
  • 145
@skitarii: jak chcesz sobie programy przyrodnicze pooglądać to jeszcze zostaje National Geographic. Ale jak coś o historii to kaplica. Na kanałach historycznych leci guano w stylu starożytni kosmici ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@skitarii a daj Pan spokój, nie dosyć że nie ma żadnego normalnego programu to jeszcze przejęli idiotyczny amerykański sposób prowadzenia odcinka i powtarzają to samo po milion razy, możesz włączyć na ostatnie 5 minut i dowiesz się tyle samo.
@skitarii: A żebyś k...a wiedział. Ja sobie obiecałem, że kupię sobie zajebisty telewizor i będę oglądał National Geographic/Discovery w FullHD itp. I co? Mam superultraturbomegaHD, tylko nie mam czego oglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ipkis123: a spróbowałeś chociaż, poważnie? Na moje to działa całkiem dobrze w obecnych czasach, tutaj masz w pełni tłumaczony automatycznie tekst, brzmi niewyraźnie? Wiadomo, że nie zawsze przetłumaczy wszystko dobrze, ale narzekanie że coś za darmo jest po angielsku w erach translatorów brzmi już mocno na siłę.

A przy kanale na YT jednak się ograniczasz.


@ipkis123: Bo oglądając telewizję nie ograniczasz się do ramówki xD. Tutaj w każdej chwili możesz
Iskaryota - @ipkis123: a spróbowałeś chociaż, poważnie? Na moje to działa całkiem dob...

źródło: comment_1643798368x45HOxOz9iOyIr91XzE7EZ.jpg

Pobierz