Wpis z mikrobloga

Używa ktos coinbase wallet? Od dwoch dni nie mam opcji transferu srodków z coinbase na wallet. Klikam buy or transfer from Coinbase, wybieram ilość krypto które chciałabym wrzucić do portfela i mam jedyną opcję, żeby kupić coiny przez coinbase. Nie mogę wybrać transferu. Miał ktoś taki problem? Jeden wielki fail z tym coinbase, nic nie dziala jak powinno. Wersja pro nie ma opcji depozytu walut fiat.
#coinbase #kryptowaluty
czoko - Używa ktos coinbase wallet? Od dwoch dni nie mam opcji transferu srodków z co...

źródło: comment_1643790947F7KTnwrtUsaWcKOaitzVmn.jpg

Pobierz
  • 9
@czoko: wygeneruj sobie portfel offline, przelej na niego i zaimportuj po seedzie do walletu. Ja tak zrobiłem, dzięki czemu udało mi się wylosować fajny seed który zapamiętałem.
@czoko: a tak swoją drogą jak sobie bedziesz wysylac takie ilosci tokenów erc20 na portfel jak na screenie to efektywnie spalisz te tokeny bo ich transfer z portfela bedzie kosztowal wiecej niz sa warte.
@kexus512: nie mam opcji wpisania adresu portfela na ktory chcę wysłać cokolwiek. Po kliknieciu wyślij i wybraniu ilosci jaką chce przenieść widzę to co na screenie.
Aha, i transfer miedzy portfelem coinbase i coinbase podobno jest darmowy. Poza tym chcialam tylko pokazac ze nie mam opcji transferu z coinbase do wallet na przykladzie gownomonet z quizów
czoko - @kexus512: nie mam opcji wpisania adresu portfela na ktory chcę wysłać cokolw...

źródło: comment_1643802668N2ZIqXYmDEkByiRn9MI533.jpg

Pobierz
@kexus512: o faktycznie, jak klikne w wysyłano to moge wyslać. Ale idiotyzm, wygląda to jakby tam miała być historia wysłanych. Za to pod opcją wyślij nie ma opcji wysyłki do portfela, kompletnie nieintuicyjne gówno.
Dzięki