Wpis z mikrobloga

#reprezentacja #kanalsportowy #kanalbekowy

711 połączeń na przestrzeni ponad 2 lat - w tym nieodebrane, ma ktoś info ile było ich rzeczywiście ? Bo jeśli załóżmy, że realnie było 350 rozmów na przestrzeni załóżmy 2,5 roku, czyli 30 miesięcy, wychodzi jakichś 12 rozmów na miesiąc z człowiekiem który był jedną z najważniejszych person tamtej piłki, a trener mógł się dowiadywać o żółtych kartkach i innych rzeczach. Dobrze rozumiem argument afery ?
  • 10
@MarjaJanina: Może załóż od razu, że 710 było nieodebranych. Kwestię totalnej niepamięci treści tych rozmów też pomińmy. Natężenie tych odebranych w okolicy sprzedanego meczu też można zostawić. To kim był Ryszard F. i fakt, że przez to bycie ważną personą tamtej piłki jest F. a nie Forbrich też olejmy. Nie ma afery, proszę się rozejść. Czesio kryształ.
mannoroth - @MarjaJanina: Może załóż od razu, że 710 było nieodebranych. Kwestię tota...

źródło: comment_1643807769ribPrdwPhVIKpL20rzNoLv.gif

Pobierz
@MarjaJanina: co najmniej 711 połączeń. Fryzjer miał jeszcze sporo telefonów na kartę i bywało tak, że puszczał sygnał ze znanego numeru, a adresat połączenia oddzwaniał na bezpieczny numer.

Głównym tematem, oprócz samej liczby połączeń, są telefony w przerwie meczu Świt - Lech i konferencja Fryzjera, CM i Janusza Wójcika.

Rozumiem argument, że po takim czasie można nie pamiętać sporej części tych rozmów, ale ludzki umysł najlepiej zapamiętuje sytuacje nietypowe, a za
@mannoroth: Tylko zadaję pytanie, bo nie wiem ile realnie było takich połączeń.

@DonCNC: to prawda, rzeczywiście, chociaż uważam, że poza kartkami rzeczywiście można rozmawiać o wielu rzeczach z takim człowiekiem, nie tylko o sprzedaniu meczu.

@Heero21: ok rozumiem, pytanie czy teoria z bezpiecznym numerem to jest udowodnione ? Jakieś źródło ?

Nie uważam, że Michniewicz jest czysty, a wręcz skłaniam się ku opcji, że bardzo to śmierdzi, niemniej -
@MarjaJanina: nawet jeśli były te rozmowy to jak się to ma do ustawiania meczów przez Czesia? Przecież w HP wyjaśnił (jak dla mnie racjonalnie) zmiany które zrobił. Przecież jeśli miałby ustawić mecze to musiałby powiedzieć dla piłkarzy że mają odpuścić/przegrać ten czy inny mecz i tyle. A żeby przez 18 lat żaden piłkarz farby nie puścił że Czesiek kazał im się podłożyć to nie chce mi się wierzyć.
@MarjaJanina: np taka rozmowa mogla wygaldac:

-Czesiu pamiętasz jak nie umiałeś zawieść zony do lekarza? Kto ci pomogl? Tez potrzebuje twojej pomocy ze Switem.
-Czesiu a jak ci ukradli samochod? Chcesz go znoeu stracic? Czyn lepiej stracic 2 gole ze świtem?

I tak dalej ;)
@BooB: Nie zgadzala sie pozycja Kaczorowksiego i Madeja na tym co wczoraj rozpisal. Poza tym wystawiasz na srodku pola dwoch nieogarnietych mlokosow, gdzie sa to newralgiczne pozycje
@zar222: a gdzie on wystawił nieogarniętych młokosów? Ja rozumiem jakby wystawił kogoś kto kto cały sezon nawet na treningach miał problemy, ale wystawił najlepszych rezerwowych jakich aktualnie miał