Wpis z mikrobloga

Chciałem zacząć grać w lola, ale powoli się zniechęcam. Najpierw pograłem kilka meczów na boty tak aby zapoznać się z podstawowymi mechanikami, ale szybko zdałem sobie sprawę, że to bez sensu. Dlaczego? Bo na te boty gra więcej osób doświadczonych niż początkujących. W konsekwencji po kilku minutach gry miałem już ludzi w teamie ze statami 7-0, którzy biegają od linii do linii i zabijają co popadnie.

Później zagrałem kilka aramów tak żeby protestować różne postacie i zagrać w końcu przeciwko żywym graczom. Tutaj jednak pojawił się problem smerfów, którzy mają lvl 11 na koncie i stary 19-2 w meczu.

#leagueoflegends #gry
  • 10
  • Odpowiedz
@Danzuo: wydaje mi się, że jak będziesz dużo przegrywał to w końcu cię zacznie dobierać ze słabszymi, wbij sobie lvl i sprawdz. Ale co do grania w lola teraz to nie wiem czy bym polecił, próg wejścia ogromny
  • Odpowiedz
@Mazejan23: O to chodzi że nie ma zachęcać. W tej grze bez psychy sobie nie poradzisz. Podsumowując - jesteś samowystarczalny albo po tobie jadą. Jak liczysz na to, że Riot zrobi przysługę nowym graczom, żeby im było łatwiej wystartować to nawet nie zaczynaj.
  • Odpowiedz
@Mazejan23: nwm, nie grałam w CS, kojarzy mi się z brudnymi zagrywkami typu programy pomagające w grze i generalnie latanie z karabinem po mapie to jednak nie moja bajka. Lol jest bardziej estetyczny
  • Odpowiedz