Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można woleć taką pogodę od upałów, które i tak trwają 14 dni w roku xD
Mam 22 lata i zaczęło mi to bardzo przeszkadzać, dawniej nie zwracałem na to szczególnej uwagi, dziwne.
Odnoszę wrażenie że nawet te parę lat temu były rzeczywiście cztery pory roku, teraz mamy dwie.
Zaczynam się zastanawiać nad wyprowadzką na południe skoro i tak można pracować zdalnie.
#pogoda #doomer #psychasitting #klimat
źródło: comment_16438893359uPfWEvIMyDHp4z34iPvEg.jpg
  • 7
@mimiron: chodzi mi o to, że różnicę już widać na przestrzeni jedynie paru lat, nie tylko kilkudziesięciu.
Zwykle porównuje się temperatury dla lat 1990-2020 vs. 1950-1980, a różnicę można już zauważyć w 2010-2020.
Absolutnie nie neguję zmian klimatu, po prostu piszę co widzę.
@DDejwiD: Różnica być może wynika z tego, że kilka lat temu wychodziłeś ze szkoły o 14 i miałeś jeszcze dzień w kwietniu, a teraz jak wychodzisz z pracy o np. 17 to przez pół roku nie widzisz dnia. To Ty się zmieniłeś przez tak krótki czas, a nie klimat.
@marian1881: Zarówno w szkole jak i teraz pogodę obserwuję głównie zza okna (no chyba że jest ciepło).
Jednakże będąc radosnym nastolatkiem, na pewno byłem mniej podatny na pogodę, czas odczuwało się inaczej, spotykało się więcej ludzi którzy też chętniej nawiązywali ze mną kontakt niż dziś i moment mijała mi ta szaruga :)