Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner: To fajny wizualnie ciągnik. Jeśli rzeczywiście jeździsz tak jak piszesz tutaj to oby więcej takich truckerów. Chociaż ja osobiście zbyt wielu słabych opcji na drodze z "dużymi" nie miałem, no może poza Litwinami, teraz kiedy widzę te blachy zwiększona ostrożność mi się włącza z automatu :) Szerokości!
  • Odpowiedz
@JudzinStouner a jak latam z kontenerami BDF rozładunek mam na określoną godzinę i na tą godzinę mam być, nawet spedycja wylicza czas dojazdu zakładając że lecę te 85km/h więc dla mnie to ma znaczenie że muszę za tobą się wlec 80
  • Odpowiedz
@Striker009: Słuszne podejście xD
@WojowniczyKamil: Zatem to z Twoją spedycją jest problem, a nie z moim jeżdżeniem. Niech Ci inaczej godziny planują. Ja wożę Amazona, gdzie wszystko musi być co do minuty punktualnie i przy tym tempie mam dzisiaj jeszcze 2h zapasu, a i tak zrobiłem 1:20 pauzy, zamiast 45 minut.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner jeśli tak masz to dobrze, niestety jeżdżę pod DHL i tutaj wszystko na styk. Jak jest 45 to 45 i ani dluzej, nawet o 10 minut spóźnienia trzeba informować bo walą kary itd. ale wiadomo tym #!$%@? z kontenerów zawsze się spieszy :D
  • Odpowiedz
Szanuję. Ja tylko czekam aż postanowią z e-tolla dane przetwarzać i stosować zero tolerancji czyli sztywno po ograniczeniach, ew zezwolić na chwilowe przekroczenie na podczas wyprzedzania jakiejś cysterny. To jest absurd że większość ludzi u nas w kraju nawet nie wie że ciężarowe mogą jeździć 70/80 bo każdy żwirosraj i tak jeździ na limicie.
  • Odpowiedz
Nie mam ciśnienia na czas, wiec kulam się 80, a wszystkich naokoło szlag trafia i wyprzedzają mnie nawet na zakazach xD spotkamy się i tak na najbliższym parkingu, tylko ja przyjadę tam ze spalaniem 20/100, a Czesiek z czerwoną gęba 29 xD


@JudzinStouner: Taka jazda powoduje więcej sytuacji niebezpiecznych niż prędkość "przelotową" w danym miejscu. Najważniejszy jest odstęp od poprzedzającego pojazdu.

Jadąc z taką prędkością powodujesz frustrację u innych, a oni
  • Odpowiedz
@JudzinStouner o proszę, u mnie łebki co jeżdżą od roku już Łeby sprane filozofią nie pokazuj że da się wyjeździe pełne tacho, oszczędzać na spalaniu a kto to widział. Szef pewnie docenia
  • Odpowiedz