Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ma ktoś z was doświadczenie z przenoszeniem się z niestacjonarnych studiów na stacjonarne? W tym roku nie dostałem się na WNE UW, minimalnie mi zabrakło by się dostać, więc poszedłem gdzie indziej. Pomyślałem by spróbować znowu, ale jak się nie uda to iść na niestacjonarne. Tutaj pytanie czy potem przeniesienie z trybu niestacjonarnego na stacjonarny jest tu w ogóle realne? Wiem że na prawie niestacjonarnym taką możliwość ma tylko jedna osoba z kierunku.
No i też pytane ogólne czy takie studia niestacjonarne mają jakikolwiek sens? Jest to widoczne w CV i ma jakieś dodatkowe mankamenty poza czesnymi? Bo wygląda mi po prostu na płacenie za studia dzienne(podobno niestacjonarni mają zajęcia ze stacjonarnymi). Nie wiem czy już zostać z depresją na mojej gównouczelni, czy może z kolei iść na podobno gówniany WZ UW, gdzie z kolei bym się dostał na dzienne?
Dodam że jestem teraz na FiRze i krew mnie zalewa na myśl o tym jak mało potencjalnie będę miał perspektyw po tym.
"Co za ponury absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#studbaza #pytanie #wne #uw #studia #ekonomia #warszawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fb199599f26e000a5d7d2f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6