Wpis z mikrobloga

Gdybyście mieli do wyboru Della Latitude E5411 i Maca Pro 13, który z nich byście wybrali?

Nigdy nie miałem żadnego sprzętu Apple, całe życie pracowałem na Windowsie. Teraz nie będę za bardzo kodził, ale okazjonalnie przyjdzie mi postawić i uruchomić jakiś projekt na Dockerze

#programista15k
  • 13
@pdgawrosz: Inne bilblioteki, po za tym Windows jest bardziej popularny więc siłą rzeczy lepiej robić na windowsie i potem ewentualnie dostosować do Maca a nie odwrotnie.

No i do Windowsa zawsze sobie możesz coś dołożyć, zmienić a mac jest drogi i ograniczony do dedykowanych akcesoriów.
Powielasz trochę brednie.


@hadwao93: Może i jest w tym trochę stereotypów ale ja mając do wyboru wolałbym mimo wszystko windowsa, kwestia przyzwyczajenia. Mam złe doświadczenia ze sprzętem apple, #!$%@? iTunes do wgrywania czegokolwiek na iPhone czy iPada i ogólnej filozofii Apple. W Windowsie (i Androidzie) zwykłe drag&drop które wymaga w sprzęcie Apple miliona kombinacji czy chociażby przenoszenie zdjęć na karcie SD z jednego urządzenia na drugie.
@MarianoaItaliano Widać, że chyba z programowaniem masz niewiele wspólnego i ogólnie coś bredzisz. "Jak kodzisz to tylko windows" chyba rozbawiło mnie najbardziej". I jakieś pierdziele nie że lepiej robić na windowsie i dostosować na Maca, w czasach kiedy 99% programowania to web/mobile/chmura a desktop prawie wcale, więc jeśli tylko praca OPa nie jest akurat w tym 1% to system nie ma znaczenia i każdy będzie tak samo użyteczny. A @peli7 zdecydowanie MacBook,