Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co Wam powiem to Wam powiem, ale życie kawalera po 30 jest lepsze od życia kawalera po 20 :D
przedstawię to z perspektywy studenta po 20 i pracownika po 30 :D

Zalety bycia kawalerem po 30:
- nie interesuje Ciebie opinia ludzi która powodowała do tej pory presję na związek
- zarabiasz duże pieniądze, jesteś niezależny
- niemal nieistniejący popęd seksualny
- dziewczyny na których mi stawał na ich widok 10-15 lat temu - wyglądają teraz tak, że już by mi nie stanął

Wady bycia kawalerem po 30:
- chciałem napisać, że starzenie się - lecz jak ktoś dba o formę jak ja to odpada ten punkt :D

Zalety bycia kawalerem po 20:
- rodzice utrzymują
- dużo wolnego czasu
- studenckie imprezy

Wady bycia kawalerem po 20:
- słaba praca, mały portfel
- negatywna reakcja na docinki rodzinne odnośnie małżeństwa
- wysoki popęd seksualny i co gorsza brak seksu
- nie ma kto wesprzeć podczas sesji egzaminacyjnej xD

Tak więc przegrywy z kategorii wiekowej 20-30 - głowa do góry :-) przed wami nadchodzą lepsze czasy co powoli będziecie zauważać w wieku 26 lat i z wiekiem stopniowo bardziej :D

#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polka #bluepill #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fc523799f26e000a5d8f15
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
PonadgabarytowaBaba: @wkop2: nie takich przegrywów widziało się na imprezy :D także tego :D
@morskiokon: @krzewmarchwi: jak jest się przedsiębiorczy w tych czasach gdzie jest więcej pracy niż ludzi to spokojnie można pracować na 2 etaty ;-)
@RadoN:@Nemayu: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_MjjGbhbXUfymridupBiQdcqoNJg39Xh9,w400.jpg tu macie link żeby nie było :D po 26 roku życia chęci spadają :D biologii się nie oszuka :D a u kobiet po 35 co jest niczym dziwnym, bo
Co Wam powiem to Wam powiem, ale życie kawalera po 30 jest lepsze od życia kawalera po 20 :D

przedstawię to z perspektywy studenta po 20 i pracownika po 30 :D


Zalety bycia kawalerem po 30:

- nie interesuje Ciebie opinia ludzi która powodowała do tej pory presję na związek

- zarabiasz duże pieniądze, jesteś niezależny

- niemal nieistniejący popęd seksualny

- dziewczyny na których mi stawał na ich widok 10-15 lat
A ciągle wisi na tobie poczucie, że jak nie nadrobisz tego inni mieli w wieku 15-22 lata, czyli luźne związki, seks, wspomnienia, koncerty, imprezowanie, jeżdzenie po świecie itd. to nie zbudujesz normalnej relacji po 30


@Pozytywny_gosc: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@orany: co w tym śmiesznego? Wiązać się ze świadomością, że inni faceci mieli z tobą kobieta pełen pakiet, anale, lodziki, eksperymenty itd.

A tobie laska po 30 da pakiet demo czyli 5 minut misjonarza po ciemku raz na miesiąc, bo ona się wybawiła jak miała 20 lat, a z tobą jest dla kasy