Wpis z mikrobloga

Ta gra do mnie totalnie nie przemawia, nie czuje klimatu i więzi z głównym bohaterem gry. I dlatego bardzo chętnie wymienię się z kimś z #warszawa na jakiś inny fajny tytuł, mogę ewentualnie dopłacić, byle by pozbyć się tej pomyłki

Jakieś Call of Duty albo Skyrim, to tytuły które interesują mnie najbardziej, oczywiście na platformie #ps4

#gry #wymianagier #zamienie #warszawa #playstation ( ͡° ͜ʖ ͡°)
folwgnag94 - Ta gra do mnie totalnie nie przemawia, nie czuje klimatu i więzi z główn...

źródło: comment_1643972724BBZ7zL2CUNbXg4jvkBYyIa.jpg

Pobierz
  • 8
No mnie też jakoś nie wkręciła. A już totalnie się #!$%@? na save pointy. Jedziesz dwadzieścia minut jakimś wozem konnym, skręcisz między drzewa i co??? Giniesz #!$%@? bo nie idzie spomiędzy nich wyjechać. I co??? Ostatni save 20 minut wcześniej jak zaczynałeś ta jazdę. Co za szajs!!!
@folwgnag94: serio ??? Spędziłem przy tym tytule jakieś 2 miesiące, bardziej eksplorując świat i prowadzac alter-zycie cyngla na tej końcówce dzikiego zachodu, niż robiąc questy. Robiłem kilka na tydzień. Kapitalna gra, ocierająca sie o arcydzieło. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem a gram regularnie od '88r. No ale tym właśnie jest życie i tak to jest ze mamy rożne gusta i guściki.