Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem po przesiadce z szajomi na samsunga. I cholerne brakuje mi notatek z xiaomi, a dokładniej aplikacji oraz dźwięków powiadomień z chińczyka. Jak można rozwiązać wspomniane problemy? Do tego poszukuje widgetu z dużym, normalnym zegarkiem na ekran główny, bo ta pierdółka z samsunga to jakiś żart. #android #xiaomi
  • 5
@Kafarek555:

brakuje mi notatek z xiaomi, a dokładniej aplikacji

Aplikacje możesz spróbować znaleźć w postaci plików APK na forach pokroju 4PDA i XDA. Nie każda jest, ale notatnik to względnie prosta aplikacja, która nie musi integrować się mocno z systemem, więc jest spora szansa, że ktoś już ją "przeportował".

… oraz dźwięków powiadomień z chińczyka

Dźwięków też możesz tam poszukać i - ogólniej - w sieci pod hasłami typu "MIUI ringtones",
@Kafarek555: jeśli masz jeszcze tego xiaomi to zainstaluj jakiegoś managera plików (np total commandera
), znajdz pliki z dźwiękami i przenieś sobie na nowy telefon. Ja tak zrobiłem żeby systemowy budzik do którego byłem przyzwyczajony przenieść ze starego samsunga na nowego. Plik miał rozszerzenie ogg
@Kafarek555: xiaomi notes na apk mirror jest.
Dziweki jak Panowie wyzej pisali, mozna tez znalezc je na www do sciagniecia.

Co do pogody to sam szukalem i nic ciemaego nie ma. #!$%@? samsungowy widzet po kliknieciu w zegar odpala pogode, a ja mam przyzwyczajenia z xiaomi ze sie uruchamial zegar. A pogoda po klikaniu po prawej stronie. Jak cos znajdziesz daj znac :D