Wpis z mikrobloga

Cześć, mam prośbę czy mógłby ktoś zerknąć na mojego githuba a najbardziej na projekt trading game i powiedzieć czy aplikując na staże mam szansę dostać jakąś odpowiedź czy raczej jest to moja antyreklama? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdaję sobie sprawę, że może tam być wiele złych praktyk ponieważ jestem samoukiem ale bardzo będę wdzięczny za feedback. https://github.com/topeklc/ #python #programowanie
  • 16
@Lunatik: Dzięki wielkie, nie byłem świadomy.
@typ_z_internetu_pro: W sensie, że mało aktywności? Jeśli tak to większości rzeczy które robię nie wrzucam bo zwykle były to jakieś web scarpery, lub jakieś boty na telegram, discord którymi chyba nie bardzo się jest co chwalić na github.
@fujiyama: Muszę nad tym przysiąść w końcu, zdaje sobie sprawę że w paru miejscach mi wyszły długie te funkcje ale jakoś zawsze jak siadam do
@JamesDarmody: zgodnie z wytycznymi nie marnujemy czasu na oglądanie ludziom githubów. Za dużo razy było tam nakłamane albo ukradzione. Powinieneś skupić się na wymyśleniu jak się przebijesz przez hr przy 300 cv na miejsce. Na etapie technicznym poprogramujemy w parach i jak pokażesz że ogarniasz to wystarczy.
@JamesDarmody:
1. Używaj type hintów.
2. Jak jeszcze nie korzystasz to polecam black do formatowania kodu.
3. Wrzuć sobie w repo pipeline na Github Actions z flake8 (linter) i mypy (type hinty) do pull requestów.
4. Docstringi trochę biedne, mógłbyś tam wrzucić paremetry i return value (tak jak to generuje przykładowo Pycharm). Do tego staraj się unikać pisania "Function to do something" - każdy widzi, że to funkcja, napisz po prostu