Wpis z mikrobloga

@fervi: w sumie racja, jednak ja nie obracam milionami. Zależy mi na czymś gdzie w jednej apce mogę swapować multum coinów i mam bezpośredni dostęp do wielu giełd. Nie jestem wariatem jak moja znajoma, co specjalnie do trzymania kryptowalut utworzyła wirtualną maszynę w VirtualBoxie. Ale w sumie dzięki za pomoc.
@AKwiat: Takich multiwalletów to w ogóle nie polecam, bo programiści często klepią to losowo i nie są ekspertami w żadnej kryptowalucie. Tak więc masz coś co obsługuje mnóstwo shitcoinów, ale nawet to działa w podstawowej wersji.
@AKwiat: to równie dobrze możesz po prostu sobie exodusa używać, przyjazny dla laików, sortuje setki coinów, no ale jak już Fervi napisał, korzystając z multiwalletów sam sobie zaniżasz poziom bezpieczeństwa własnych pieniędzy ¯\_(ツ)_/¯

Nie wiem czym jest ten cały ZelCore, ale zawsze niechętnie podchodzę w kryptowalutach do nowych wynalazków, najlepsze są takie oprogramowania, o których się słyszy i z których korzysta mnóstwo ludzi, bo wtedy wiesz, że są sprawdzone