Wpis z mikrobloga

Czytajcie to xD

"Kinga Rajda Polska skoczkini nie wytrzymała. Oberwało się Adamowi Małyszowi. Kiepski występ spotkał się z krytyką szeroko pojętego środowiska. Kinga Rajda postanowiła na nią odpowiedzieć za pośrednictwem Instagrama, gdzie zamieściła zdjęcie z nieudanego debiutu olimpijskiego Adama Małysza."

Co Ty babo porownujesz, w jakich czasach Malysz skakal, w jakich Wy, jakie zaplecze sportowe macie, a jakie on mial, i jaka konkurencja mocna panowala w tych czasach.

Zamiast myslec, co poprawic, co jest nie tak, ze nie potraficie skakac od lat to pierwsze co to nosy w telefony i na IG sie pozalic.

Widac, ze nasze witaminki maja psyche slaba i do tego sportu sie nie nadaja.

Jak osiagniesz tyle co Malysz to wtedy mozesz wypominac takie rzeczy ale pewnie nawet w 1% z takim zachowaniem sie do niego nie zblizysz.

#pekin2022 #skoki
  • 21
@Braand: Widziałem to instastory (teraz już go nie ma) i wydawało mi się że jakiś dziennikarz chciał ją pocieszyć że Małysz też w swoim debiucie skoczył podobną odległość. Nie odebrałem tego jako naśmiewanie się z Małysza.
Co Ty babo porownujesz, w jakich czasach Malysz skakal, w jakich Wy, jakie zaplecze sportowe macie, a jakie on mial,


@kaoen9: Nie żebym jakoś bardzo Rajdy bronił, ale fakt faktem warunki w Polsce nie są wybitne. Dopiero teraz doczekaliśmy się nowej średniej krokwi, a wcześniej był tylko Szczyrk. Also brakuje finansowania i to nie tylko paniom, na co wskazywalo też Ziobro i Murańka. Małysz teraz stoi w rzędzie razem z działaczami,
i jaka konkurencja mocna panowala w tych czasach.


@Braand: Co do reszty to pełna zgoda, tylko trochę nie rozumiem tego argumentu o mitycznej "mocnej konkurencji" za czasów Małysza.

Na jakiej podstawie tak uważasz? Dla mnie fakt, że Ahonen mógł balować między zawodami a i tak dawał radę, świadczy o tym, że obecnie jest jednak znacznie trudniej. Dzisiaj za minimalny błąd na progu/spóźnione odbicie lecisz o 10 miejsc do tyłu, a w
Co Ty babo porownujesz, w jakich czasach Malysz skakal, w jakich Wy, jakie zaplecze sportowe macie


@Braand: chodzi o to, że za Małysza było w Polsce sześć skoczni normalnych do treningów (Wisła, Szczyrk, Szczyrk-Salmopol, Zakopane, Karpacz, Lubawka) a przez ostatnie lata dziewczyny miały tylko jedną normalną w Szczyrku a teraz mają dwie, bo doszło Zakopane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)