Wpis z mikrobloga

Zauważyłem że dużo ludzi narzeka na rozmiar Decka że bedzie za duzy i jak już wydać tyle hajsu to lepszy laptop..co za porównanie xD. To ze jest to hybryda pada i PC to coś innowacyjnego. Trzymając go w dłoniach masz całkowite zcalenie z urządzeniem. Klawiatura "myszka" ekran głośniki. Dla graczy 35 lat i więcej to spełnienie i wolność. W dorosłym życiu niema czasu usiąść na spokojnie i pograć bo zaraz młody na głowie a tutaj : leżysz na kanapie ..cyk ..I lecisz w Fife czy tam Coda czy cokolwiek .
Idziesz do roboty odpocząć.. na przerwie szybki router hotspot w startfonie i lecisz CSa 1.6 .

Ja już wiem że u takiego starego trupa jak ja będzie szedł ogień z Decka i w końcu skonczy się gry na które nigdy niema czasu usiąść:)

Najgorsze teraz czekanie na datę wysyłki

#steamdeck
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Z0m0wi3c: szczególnie że z jednej strony info że jest duży, z drugiej praktycznie wszystkie reakcje że świetnie leży w dłoniach i jest dobrze wyważony do długich sesji. Mi się bardzo podoba ten rozmiar, mam dość spore dłonie więc też lepiej. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ekran mógłby być 8" - tak jak jest ramka ekranu. Też się już nie mogę doczekać, mam nadzieję że gdzieś na początku marca będę