Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski: ale że co? że ludzie, którzy nigdy nie byli w związku/ mają małe doświadczenia nie powinni się na ten temat wypowiadać. To prawda. Nie wiedzą o tym za dużo. Z tego też powodu tag przegryw jest tak pogardzany. Ludzie się śmieją z przemyśleń ludzi na tym tagu, bo widzą, że są bardzo absurdalne. Ja sama nie mam zamiaru tracić czasu na odpowiadanie na komentarze ludzi oderwanych od rzeczywistości.
@Nowelizacja: Nawet jeśli masz rację to nie masz żadnego prawa decydować o tym że nie mogą o tym pisać. Bo niby kto ci dał takie prawo? I jak zamierzasz to wyegzekwować?

@Lefty

nie no ja rozumiem tylko w takim razie czemu chcesz się pytać publicznie xd tagi to nie są grupy (a tym bardziej zamknięte grupy)

Bo to tak naprawdę zamordystka która chce ustawić rzeczywistość do swoich potrzeb.
@milkas98: ale to ja zablokowałam kolegę, a nie odwrotnie.

Czyli zgodnie z twoim komentarzem: jego ego jest #!$%@? w kosmos, niemiłosiernie #!$%@? i psuje krew, do tego agresywny. Trzeba zablokować ¯\_(ツ)_/¯
@olaf_wolominski: to sobie pisz. Następny wpis o p0lkach, niech będzie, Za to ja nie chcę widzieć komentarzy ludzi oderwanych od rzeczywistości pod moim wpisami. Każdy zadowolony, a jednak to ty mnie oznaczasz i narzekasz, że nie możesz pisać swoim absurdalnych opinii w moim wpisach.
@Nowelizacja:

Ja sama nie mam zamiaru tracić czasu na odpowiadanie na komentarze ludzi oderwanych od rzeczywistości.


A nie szkoda ci czasu na twoje pustosłowie? Nie przedstawiłaś żadnych argumentów potwierdzających absurdalność jakichkolwiek konkretnych poglądów prezentowanych przez "przedstawicieli tagu przegryw", twoje komentarze nie wnoszą dosłownie nic, może poza informacją niesioną do ich czytelników że jesteś zamknięta na dyskusję i otwarta na stereotypy - tylko to wystarczy napisać raz, po co to rozwlekać?