Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 28 lat, jestem bezdzietnym kawalerem, jestem biały (10% ludzkości), mam niebieskie oczy (10% ludzi), wzrost 178 cm (dużo powyżej światowej męskiej średniej), nie mam niedowagi, otyłości ani dużej nadwagi (top 70% wagowo), zarabiam 5k zł netto miesięcznie (najbogatsze 5% populacji na świecie).

Nawet biorąc pod uwagę, że jestem trochę introwertyczny i mam przeciętną buźkę, z tymi cechami powinienem być ciągle w top 20% mężczyzn globalnie (tak jak wielu innych Mirków). Aktualne zmiany na rynku randkowym, promujące otwartą hipergamię i ogólnie szkodliwe dla cywilziacji, powinny jednak działać na naszą korzyść w globalnej skali!

- Dlaczego zatem tak trudno nam znaleźć kogokolwiek i siedzimy na tagach typu #przegryw czy #blackpill?
- Dlaczego randkowanie online na #badoo i #tinder jest tak frustrujące? Dlaczego tracimy czas na rodaczki?
- Dlaczego faceci w naszych sytuacjach nie randkują globalnie, szukajac partnerek poza Europą i krajami anglosaskimi, gdzie dodatkowym bonusem jest bardziej konserwatywne wychowanie i normy społeczne? Czy sprowadzenie partnerki jest na tyle trudne i ryzykowne?

Uprzedzając jedną z prawdopodobnych odpowiedzi - to prawda, że kobieca hipergamia zawsze mierzy wyżej - top 20%, a potem apetyt na top 4% i top 1%. Z drugiej strony, ona jednak ulega pewnym ograniczeniom - top 20% powinno satysfakcjonować dużą grupę dziewczyn, które bardziej boją się porzucenia i mają większą awersję do stereotypowych f*ckboyów.

#pytanie #zwiazki #redpill #seks #podrywajzwykopem #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fef2ac3be9540a5d0230d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 28 lat, jestem bezdzietnym kawa...

źródło: comment_1644139767G8BSjJHKEMb7qu43qMsJWs.jpg

Pobierz
  • 23
@AnonimoweMikroWyznania

Nawet biorąc pod uwagę, że jestem trochę introwertyczny i mam przeciętną buźkę, z tymi cechami powinienem być ciągle w top 20% mężczyzn globalnie (tak jak wielu innych Mirków)


Wszystko pięknie ale trochę pomyliłeś się w obliczeniach bo zapomniałeś dodać najważniejszej składowej - masz konto na wykopie przez co zachodzi inwersja jakościowa a to przesuwa Cię poniżej tych 80% co mają gorsze zarobki i mordy od Ciebie ( ͡ ͜
z tymi cechami powinienem być ciągle w top 20% mężczyzn globalnie


@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu kompletnie nei zrozumiałeś hipergamii i o co w niej chodzi bo zamiast czytać (i zrozumieć) Rollo który ten termin wymyślił tak jak my go znamy to czerpiesz wiedze ze #!$%@? tagów na wykopie.

Po prostu obrotny niski Thai w Tajlandii zakorzeniony w swojej społecznej hierarchi bije Cię na głowę i tyle. Tzn jak się przeniesiesz do jakiejś
ZakochanyPan: @LittleStulej: @Zaorke: https://worldpopulationreview.com/country-rankings/median-income-by-country

@Kalmuk32: @elf_pszeniczny: @ehhcokolwiek: @uberGoy: @Krejziismylife: Typowy Wykop - wyzywanie od biedaków, głupków i kurdupli, a nikt nie zadał sobie trudu, by przeczytać, że piszę o popartym statystykami byciu w światowym top 20% i o randkowaniu online z całym światem - może opada Afryka, ale Ameryka Łacińska, Bliski Wschód i Azja Południowo-Wschodnia to 20% populacji świata - 40 razy większa pula
AnonimoweMirkoWyznania - ZakochanyPan: @LittleStulej: @Zaorke: https://worldpopulatio...

źródło: comment_1644181343m7tVSFbhMOpRqaA0LjCOGY.jpg

Pobierz
PłaskiOgrodnik: @JimNH777: Znam definicję Rollo i zgadzam się w pełni co do triady Looks, Status i Game. Czy jednak nie jest tak, że biała skóra, niebieskie oczy i wzrost podnoszą mocno Looks, a zarobki i bycie w bardziej cywilizowanym kraju Status? Owszem, kobiety mogą być nieco bardziej skłonne do randkowania w ramach swojego kraju i kultury, ale przecież sam Rollo pisze o globalizacji rynków randkowych i nakręconej hipergamii, co powinno
Popełniasz błąd kalkulując wszystko LOGICZNIE, to że masz jakieś tam cyferki w top <20% nie oznacza jeszcze, że kobieta należy ci się z przydziału.

Kobietami rządzą bowiem EMOCJE, a jak dochodzą SEKSUALNE EMOCJE (wywołane wyglądem samca - czyli chadem) to kobieta ignoruje świadomie wszystkie jego wady (mieszkanie z rodzicami, brak studiów, słaba praca, długi, uzależnienie od hazardu itd.) i już wymyśla imiona dla dzieci itd. Kobietę wystarczy podniecić seksualnie, żeby się w
Status i Game


@AnonimoweMirkoWyznania: no nie rozumiesz nic jeżeli myślisz że status i game to pieniądze. Weź przykład Rollo właśnie - jak miał looks (młody wysoki długie włosy) to jego status i game było granie w kapeli w tej samej knajpie w której była jakaś dziewczyna i granie muzyki, która była popularna w tamtym czasie. Pieniędzy nie miał. Tak samo i teraz możesz być gościem grającym punka w jakiejś lokalnej kapeli,
IskrzacaLoszka: @Pozytywny_gosc: Co do zasady zgadzam się, więc w jaki sposób popełniam błąd? Te intensywne emocje kobiet są całkiem dobrze opisywane przez liczby - wygląd z męskiego top 10-20% i wiele kontaktów z kobietami oznacza bardzo wysokie szanse na powodzenie i sukces. Ten wpis jest o tym, że być może wzrost i biała karnacja pozwalają wbić się do globalnego top 10-20% (i wielu lokalnych czołówek).

@JimNH777: Nigdzie nie napisałem,