Wpis z mikrobloga

przegrywy mam pytanko ja właśnie wróciłem z kościoła i mam pytanko czy chodzicie do kościoła, chciałem zobaczyć ilu jest wierzących w Boga - Jezusa Chrystusa i naszą matkę Maryję.
#przegryw

czy chodzicie do kościoła?

  • tak 13.4% (11)
  • nie 86.6% (71)

Oddanych głosów: 82

  • 15
@smutnymisiek007: W Polsce kościół to legalnie działająca mafia nieopodatkowana i do tego jeszcze mająca wpływ na politykę. Trzeba rozróżniać Wiarę i księży. Oczywiście nie możemy wszystkich pakować do jednego wora i pewnie znajdzie się wsród bandy złodziei jeden normalny
@michau507: uwierz ponownie pan czeka aż otworzysz przed nim swoje serce a napewno jak bedziesz sie modlił napełni cie miłością. Ja sam nie chodziłem do kościoła u mnie na odwrót za młodu nie chodziłem a teraz chodze do kościoła i modlę się przez neta różaniec i koronkę codziennie. Zachęcam cię gorąco powróc do swojej wiary w to co wierzyłeś przed laty a napewno to przyniesie skutek prędzej czy później Jezus wysłucha
@respy: dokładnie też jestem tego zdania i myśle że w twojej parafii znajdzie sie ksiądz którego lubisz i szanujesz to możesz np chodzic na kazanie do niego w godzinach takich których on odprawia mszę a na tace dasz jak bedziesz czuł taką potrzebę ja np dzisiaj na tace dałem okrągłe 0 bo spieszyłem sie do kościoła i zapomniałem wziac a tak to dałbym normalnie jakiegoś dwójaka.
@smutnymisiek007: mnie by przeszkadzały te wstawki i przerywniki i że ktoś inny gada, wolę samemu w spokoju pomedytować nad tajemnicą albo intencją albo czym tam chce. a te dodatki trochę rozpraszają. also, te filmiki mają prawie półtora godziny, w tym czasie na spokojnie byś odmówił wszystkie części a z tego co widzę oni tam rozwlekają jedną.
@o-_-o: Wiesz jeśli chcesz samemu nie ma żadnej przeszkody w tym o ile twoja relacja będzie taka że będziesz bliżej Boga i twoja miłość do niego będzie wzrastać, ja z kolei jestem niesystematyczny i wiem ze jak mam o 20:30 koronke to musze na nia isc i koniec a samemu juz pewnie bym nie był taki systematyczny
@smutnymisiek007: Akurat jestem na studiach w Poznaniu i polecam serdecznie ten w galerii Malta. Akurat w kościele najważniejsze są relacje. Dlatego zawsze po nabożeństwie ludzie zostają na kawę herbate itd. Działają tutaj różne teamy typu Witaj w domu. Gdy ludzie widzą cię pierwszy raz, sami cię zagadują i wprowadzają do towarzystwa. Otaczanie się takimi znajomymi daje same plusy z którymi można podyskutować na poważne tematy poglądowe i innego sensu życia. Jest
@smutnymisiek007: Jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to śmiało priv. Ja zacząłem chodzić od października i wszystko na plus wyszło u mnie. Masa nowych znajomych i ludzi dla których jesteś kimś więcej niż kolejnym mijanym gościem którego kojarzą xd