Wpis z mikrobloga

@Drejku
-wywalenie oryginalnych grzałek i wsadzenie jednej 1200w na górę,
-odgiecie blaszki w termostacie, tak by później odcinało prąd na grzałce,
-zamiana kamienia na biscotto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bz333: sprawdź za jakiś czas czy nie masz opiłków metalowych na kamieniu od grzałki. Na grupie KMP dużo osób się na to skarży. Ja u siebie chyba jednak zostanę przy oryginalnych tylko dolną dam wokół górnej.
-wywalenie oryginalnych grzałek i wsadzenie jednej 1200w na górę,

-odgiecie blaszki w termostacie, tak by później odcinało prąd na grzałce,

-zamiana kamienia na biscotto.


@bz333: to chyba jeszcze by trzeba zmienic osłony termiczne od kabli i przygotować się na to iżrączka będzie się topić i zawias też ?
@Drejku właśnie też czytałem o tym. Jedni mówią że grzałka zostawia opiłki inni że kopuła od zbyt wysokich temperatur. Generalnie typowe jeździć obserwować xD
@wuwuzela1 osłony na kable dodawalem. Za zawiasy na razie się nie zabieram bo i tak planuje w najbliższej przyszłości podnieść cała kopułę minimalnie wyżej, i zrobię wtedy nowe nogi z profilu aluminiowego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bz333: Ja mam akurat hobby classico ale to jest klon twojego. Od kilku dni mam całość rozebraną i kompletuje części. Od dołu będę miał silnik do obracania kamienia. Przewody nowe 1.5mm w podwójnym oplocie z włókna szklanego. Termostat wywalony całkowicie. Biscotto na początku raczej odpuszczę chyba, że będzie palić spody. No i właśnie jeśli chodzi o nóżki to myślę czy zrobić z profila aluminiowego z Leroy za 30zł/m czy z czegoś