Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CXLV: jeździłem takim w dostawczaku. Jezu jaki to był fajny samochód. Tani w eksploatacji, 90konny 1.6hdi wydawał się mieć nieskończone pokłady mocy. Bardzo fajny samochód, na trasy trochę mniej, ale taką lodówką nie latamy 200 na autostradzie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@CXLV: do 2010 były stare dobre, niezajebywalne tu5 i to najlepszy wybór w benzynie. A jak nie to jakiekolwiek HDi. Trzeba pamiętać że to ma aerodynamikę cegły i spalanie jest dość duże
@CXLV: to faktycznie benzyna będzie przyjemniejsza do tego. Chociaż HDi od takiej jazdy nie padnie.
W takim razie najlepiej jakieś auto do 2010, tam są najlepsze benzyny 1.6, można to nawet uturbic na 300KM i będzie działać( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozglądam się za autem na wycieczki


@CXLV: kurde on jest do tego stworzony, no i do wożenia dzieciaków :) Koleżanka miała bliźniaka Partnera, ale to fajne autko było. Nad głową półka, z tyłu "pawlacz" :D Drążek od biegów bliziutko do ręki.
@CXLV: Moja mama ma benzyna+lpg. Pali niemało ale potrzebuje takiego auta bo sklep prowadzi i towar nim wozi a na codzień jeździ nim do pracy. Idealne auto pomiędzy dostawczakiem a osobowym, żadne kombi ani SUV nie ma tyle miejsca. Generalnie jeździ się tym przyjemnie ale to dosyć mulaste auto, raczej ciężko coś tym wyprzedzić. Tak jak wspominałeś podłokietnik mały ale w idalnym miejscu na idealnej wyskości, dłuższe trasy pokonuje się przyjemnie.
@CXLV: fajne są Berlinga. Tak jak wyżej mówili hdi to dobre konstrukcje. Ale pala kapkę więcej niż np podobna pojemność o oznaczeniu TDI.
Jeździłem też jego konkurencja. Caddy czy d9blo według mnie wypadają gorzej, jeśli chodzi o komfort jazdy. Ale to moja opinia.
Dorzucę tylko jeszcze od siebie, że jak szukałem auta o podobnym przeznaczeniu co ty, to jeszcze mocno brałem pod uwagę Grand Voyagera. Duże silniki w benzynie, ale dobrze