Wpis z mikrobloga

Czy ktoś orientuje się czy jakiś serwis wymieni mi szybkę w aparacie w iPhone 12 Pro bez dłutowania? Pare miesięcy temu próbowałem to ogarnąć ale żaden serwis nie miał przyssawek (czy czegoś) żeby otworzyć tył telefonu i chcieli tylko dłutować szkiełko. Chodzi o #warszawa #apple #iphone #ios
  • 8
@Zysioo: tylu telefonu nie otworzysz. Najprostsza i najszybsza droga to wybicie szkła i przyklejenie nowego. Bezpieczniejsza dla kamery, ale dłuższa droga to zdjęcie ekranu, wyjęcie kamery i wybicie szkła od środka (lub odklejenie po nagrzaniu, zależy jak bardzo potłuczone).
Jeśli nie zepsują kamery to niech wymieniają jak chcą, bez otwierania przynajmniej zostaje Ci jako taka wodoszczelność.
@tiarecki: Dzięki za odpowiedź, ogółem zastanawiam się co z tym fantem zrobić, bo mam pęknięte to szkło, ale jedyne co to powoduje to czasem złapie refleks jak światło padnie pod odpowiednim kątem i przez to zdjęcie jest gorsze (a czasem ciekawsze). W paru serwisach mi powiedzieli, że jak mi nie przeszkadza w użytkowaniu to lepiej zostawić. Dziur w szkle nie ma.