Wpis z mikrobloga

halko, numizmatycy mali i duzi - potrzebuję Waszej pomocy!
jutro w NBP wychodzi nowa moneta. wyprodukowanych jest 5000 sztuk na cały kraj. mój tato chce jechać do NBP w Katowicach, żeby ją zdobyć, tylko nie wie, jakie realnie robią się kolejki w takich sytuacjach i o której jechać.
aktualnie jest uparty, żeby być tam od 2 nad ranem (otwierają o 8).
osoby, które mają z tym doświadczenie: co radzicie? czy rzeczywiście trzeba aż tyle wystawać? moneta z królem jak yeeze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czy wystarczy być np. o 7?
hjelp, nie chcę, żeby tata marzł niepotrzebnie ()
#numizmatyka #monety #nbp
  • 54
  • Odpowiedz
@Nie_jezdze_taksowkami: mój tate właśnie wyjechał, wyprawiłam go jak na sybir XD a ja jutro do pracki wcześniej, żeby przez neta próbować. może doświadczenie w zapisywaniu się do grup na studiach pomoże, bo to ten sam poziom laga i #!$%@?. no nic, mam nadzieję, że się uda, bo bardzo tatce zależy, to tak naprawdę jedyna rzecz, którą robi dla siebie... no i Tobie powodzonka życzę, daj znaka, czy się udało (
  • Odpowiedz
@Nie_jezdze_taksowkami: no stoi z tego co wiem, czekam na info od niego, czy się udało. ja się nawet zalogować nie mogłam, tzn. wywaliło mnie, a jak chciałam się zalogować, to weryfikacja, czy nie jestem robotem, wygasała, a po kilku próbach mnie zablokowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz