Wpis z mikrobloga

Oto moja kupka wstydu. Książki, które kupiłem, a nie mam czasu przeczytać. Kurde, muszę przestać, bo mnie to wnerwia xD Nie wiedziałem, że aż tyle się tego już nazbierało, dzisiaj przy okazji rozpakowywania kolejnej wyszukałem je wszystkie. Też tak macie i też wzbudza to waszą irytację? Oczywiście czytam coś aktualnie, zawsze jestem w trakcie jakiejś, ale co poradzić, jak jest jeszcze tyle ciekawych pozycji ;)

Kolejne trzy mam już w koszyku na stronie wydawnictwa. Help me xD

#ksiazki
Pobierz C.....g - Oto moja kupka wstydu. Książki, które kupiłem, a nie mam czasu przeczytać. ...
źródło: comment_1644342645dwcPH4ZJxlpZQyaVZEkWry.jpg
  • 18
@CptSpaulding: wydawnictwo czarne. Lubię za uśmiech Pol Pota i Białą Gorączkę, nie lubię za lewackie #!$%@?. Też mam rosnąca kupkę wstydu ale dziecko i Xbox powodują że czytam tylko na kiblu i tylko jak telefon mi się ładuje. A że ładuje się 37 minut kupka rośnie. #!$%@? akcja.
@CptSpaulding: nie stresuj się, ten stosik to jest nic. ja mam prawie 40 nieprzeczytanych (w porównaniu do niektórych to pewnie też nic) na regale i nie mam z tym problemu, bo cały czas czytam i wiem, że przyjdzie na nie pora. Jedynie ostatnio chcąc kupić nowe już się wstrzymałem żeby zmniejszyć trochę tę liczbę. A no i regał też już mi się skończył XD
@CptSpaulding: wiem coś na ten temat - w tym miesiącu kupiłem już ~40 tytułów, a mam na liście kolejne 60 :D wczoraj skończyłem Bez Reszty Miłoszewskiego, dzisiaj doczytam Kołysankę, bo krótka i jutro zabieram się za Domofon, podobno dobry horror :D następnie planuję reportaż o Armenii, trylogię drugiego Miłoszewskiego i Kryminalny Wrocław - w przerwie może wcisnę Wojnę Iwana xD
@Kar98k: O skubany. Zazdroszczę, że masz tyle czasu. Ja tylko w pracy mogę poczytać, jeśli trafi się luźniejszy dyżur, w domu nie ma szans. Wyrabiasz średnią roczną przeczytanych książek w tym kraju za caly blok wielorodzinny :)