Wpis z mikrobloga

#macbook #macbookpro #apple #ram #m1 Cześć
Sprawa wyglada tak że zakupiłem na Allegro w okazjonalnej cenie macbooka pro m1 8/256 za 3k właśnie do mnie dzisiaj przyszedł i stoi zapakowany nowy w folii i stoję przed dylematem czy nie wystawić tego macbooka na sprzedaż i ewentualnie kupić dopłacić te 1k do wersji 16GB. Czy myślicie że te 8GB w zupełności mi wystarczy do nauki programowania pycharm + Discord + Spotify kilka zakładek w przeglądarce, czasami pograć w minecraft i skorzystać z discorda oraz dodam że uczęszczam do technikum informatycznego i na zdalnym pracuje na Teams oraz na virtualnej maszynie. Co o tym myślicie czy lepiej za te 1k kupić Apple Watch?
  • 14
@Hakiers12: Po co sprzedawać? Po prostu oddaj, na Allegro masz 14 dniowy zwrot bez podawania przyczyny jak nie kupujesz a „Allegro lokalnie” oddaj i weź 16gb nawet dysk 64gb (wiem że już nie ma :p) ale ramu być musi, mówi ci to osoba która od 7 lat miała macbooka z 4gb ramu a teraz wskoczyła na 32gb uwierz mi warto, mój kolega ma ta wersje co ty masz z 8gb mówi
@Lordon: I pisze to osoba która przez 7 lat pracowała na słabym intelu z 4GB ram'u.. a tutaj mamy nie dość że M1 w SoC to jeszcze z 8GB.. oczywiście najlepiej odrazu wejść w 16" z 64GB RAM i 4TB SSD z M1 MAX..