Wpis z mikrobloga

#xbox #konsole #gry #ps5
Miałem kupić XSX bo lepszy.
Kupiłem XSS bo w sumie to mało gram.

Forza Horizon 5 którą tak wszyscy się jarają wkurzyła mnie i po godzinie to wywaliłem - brawo łii jupiii zrobiłeś autem obrót o 180 stopni zdobywasz nagrodę!.
Za chwilę - brawo, jesteś najlepszy, odblokowałeś mistrza kierownicy bo coś tam. Co trochę coś tam coś tam. To bawi dzieci do lat 7 czy tylko te do lat 5 o ile potrafią czytać?. Przejadę sobie jakieś zawody :D docieram na miejsce, a tam informacja, że się jeszcze nie rozpoczęły i przez 12 minut mam se robić kto wie co :D poroniony pomysł. Wiem, że miliony ludzi w to pewnie gra ale to jest denne i nic więcej.

W ogóle tu nie ma w co grać. Wiedźmina 3 trochę ogrywam. Mam też zainstalowane Mass Effect, też to miało być wielkie wow, a od tygodnia tego nawet nie włączyłem :/
I 2 razy prawie pokłóciłem się z kobitą o tego dupiatego pada, kto to wymyślił bo z tego co pamiętam to pad od Playstation był lepszy, co nie klikniesz co nie dotkniesz budzi pół domu. O r'ly?
Na Xbox najczęściej chyba korzystam z aplikacji YouTube bo chodzi szybciej jak ta w TV.

Już pominę fakt, że konsola na problemy z łączeniem się z internetem (po kablu) trzeba ją restartować. Nie rozumiem też dlaczego i jakim sposobem gra która nie jest grą sieciową musi być wyłączona bo transfer pobieranej gry spada do poziomu 5 Mbps. Serio? it's not a bug it's a feature?
Przesyłanie nagrania z gry potrafi wisieć jako "Oczekujące w kolejce na przesłanie". WTF?
To menu główne to też takie jakieś ehh...
  • 14
@bigbuck zgodzę się, że forza to gówno i że z tym pobieraniem to jest #!$%@?. Nie zgodzę się z padem, choć sam wolę pady od sony, to gadanie że pad xboxowy ci budzi pół domu to niezłe #!$%@?. Beka z ciebie, że nawet nie odpaliłeś ME i #!$%@? się, że miało być wow a nie ma, skąd nasz wiedzieć jak nawet nie włączyłeś gry? Dzisiaj jest growe eldorado, tyle tego powstaje, że
@bigbuck mnie Forza też irytuje, ale uznałam że chyba już jestem za stara bo wiele nowoczesnych gier mnie irytuje. Myślę, że czas się z tym pogodzić. W Forze lubię czasami zagrać parę minut, które mam wolnych w ciągu dnia bez konieczności wczuwania się w fabule, ale jak coś mi nie pasuje to po prostu to usuwam.
Masz jeszcze multum innych gier do wypróbowania
Forza Horizon 5 którą tak wszyscy się jarają wkurzyła mnie i po godzinie to wywaliłem - brawo łii jupiii zrobiłeś autem obrót o 180 stopni zdobywasz nagrodę!.

Za chwilę - brawo, jesteś najlepszy, odblokowałeś mistrza kierownicy bo coś tam. Co trochę coś tam coś tam. To bawi dzieci do lat 7 czy tylko te do lat 5 o ile potrafią czytać?. Przejadę sobie jakieś zawody :D docieram na miejsce, a tam informacja,