Wpis z mikrobloga

Czy mając wgrany cfw na PS3 i grając w gry z różnego źródła mogę zalogować się na swój profil żeby trofiki wpadały czy bezpieczniej jest nie robić tego?
#ps3
  • 3
@Cinek88: wiem, że były jakies programy maskujące aktywność programów Homebrew w PSN. Ale tak czy siak, każdy zawsze mówi, że ryzyko bana jest - jeśli masz jakiekolwiek kupione gry na swoim koncie, lepiej nie ryzykować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinek88: najnowsze wersje webmanmod blokują możliwość wejścia do PSN jeżeli nie wbijesz na padzie kombo na maskowanie (pojawi się popup że masz się ukryć - spoko usprawnienie)

Także jak już musisz się ,alogować do PSN to polecam cfw na bazie najnowszego firmware Evilnat 4.88.2 do tego najnowsza wersja webmanmod.

Ryzyko dostania bana zawsze istnieje, ale główne powody banowania to używanie homebrew będąc podłączonym do PSN oraz używanie modów do gier.
@Cinek88: jezi nie ma ryzyka bana to konsola sprzed ponad 12lat jak mówimy o wersji fat. Ja na vita mam 2 platyny + na ps3 grałem na mod loaderach i nie ma bana a używałem 2 konto jedno z może 2 lata a drugie od ponad 8lat.