Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #neet od 4 lat, żyję z oszczędności. Mam 300k wolnych środków, których wartość chciałbym ochronić przed #inflacja w perspektywie min. 10 lat. Może #zloto ? Bo tylko to mi przychodzi do głowy i można kupić anonimowo...

#inwestowanie #pieniadz #pieniadze #inwestycje #oszczedzanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62030c273be9540a5d027517
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania Bitcoin.

Z zastrzeżeniem, że nie kupujesz od razu tylko dzielisz najlepiej na kilkarat i dokupujesz regularnie co jakiś czas uśredniajac cenę. Horyzont inwestycyjny co najmniej 3-4 lata, a tak naprawdę im dłużej tym lepiej. Anonimowo nie polecam kupować, bo grubo przepłacisz. Lepiej kupić to normalnie na jakieś większej giełdzie z małymi prowizjami za najlepszą cenę. Potem możesz trzymać to latami na swoim portfelu sprzętowym (nigdy na giełdzie).
@AnonimoweMirkoWyznania: te pieniądze to odzieczyłeś czy zarobiłeś? Bo jak to drugie to opłaca się pracować jeszcze przez kilka lat by później mieź wyatarczającą ilość ąrodków by neetować reszte życia, ale obstawiam pierwszą opcje.
OP: > Minetownik: To ładny mi neet jak robisz na etacie.

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie pracuję od 4 lat. Mam dom i mieszkanie po rodzicach, w przyszłości to sprzedam i będzie na dalsze egzystowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kadej: Odziedziczone ze skarpety "rodzinnej". Nie mam pokrycia w dochodach więc za bardzo nic nie mogę z tym zrobić oficjalnie. Bo tak to bym kupił kolejne mieszkanie itp. ale