Wpis z mikrobloga

@WesolyMorswin Mówię a ściślej to ujmując piszę o celowym zobrazowaniu poziomu całej dyskusji w ostatniej wypowiedz @Sarza01 jeśli nadal nie rozumiesz to pewnie już nie zrozumiesz i szkoda mojego czasu na tłumaczenie czegoś co powinno być oczywiste.

Chyba nie myślisz, że ktoś popełnia takie błędy (nie celowo) mając możliwość (nawet nie wykazując się wzorową znajomością ortografii) tego uniknąć dzięki podkreślaniu ich na czerwono w każdym przypadku ich występowania. Błagam.
  • Odpowiedz
@akarolinaa89: widzę po ustawieniu sztangi i rąk, ale miałem małe wątpliwości. Ustaw szerzej nogi przy lowbar squat.

BTW. Mięśnie czworogłowe ud najbardziej angażuje przysiad olimpijski lub przedni.
  • Odpowiedz
@maze Właśnie już postanowiłam, że nie ma sensu zniżać się do ich poziomu. Niektórzy po prostu potrafią tylko kogoś obrażać i się naśmiewać, nie mając pojęcia o kulturalnym wyrażaniu swojego zdania. Tak jak napisałeś, szkoda na nich czasu ( nie tylko mojego :)

@hqvkamil Dziękuję bardzo. =)

@szymon_jude Do odważnych świat należy! :) A uroda to nie wszystko.
  • Odpowiedz
@zgaS: Dziękuję. =)

Gdybym dodała ten tag dopiero posypały by się hejty, co ja tutaj robie!jak mam czelność! itp. hahaha Trudno ludziom uświadomić fakt, że każdy ma prawo dodawać swoje zdjęcia gdzie chce i jakie chce, tak jak każdy ma prawo je oceniać i komentować wbrew temu co niektórzy myślą nie mam problemu z krytyką (a już na pewno nie wpływa ona na moją samoocenę:) ale nie pozwolę się obrażać.

Skasowałam
  • Odpowiedz