Wpis z mikrobloga

Nie mogę znaleźć gry dla siebie. Z #gamepass nic mi nie siada, mam Wieśka 3, ale tak o chce mi się grać. Rdr2 mnie wciągnęło mega i chodzi za mną teraz #dyinglight.pamietam jak grem w to na PC i było spoko, ale gra miała spadki FPS i słaba grafika bo mój pc to drewno, szybko olałem sprawę. Kusi mnie teraz kupić platynowa edycję na ms store za 60 zł. Z jednej strony bym to ograł, a z 2 nie wiem czy się nie zniechęce. To bieganie i uciekanie przed zombie. E #!$%@? lubię takie klimaty, ale sam nie wiem :/ jak to tylko kaprys, kupię i oleje temat? Jakby to był fizyk to bym brał, potem sprzedam, a cyfra? Średnio lubię kupować gry cyfrowe. Brać czy nie?

#xbox
  • 13
@krucjan: dla mnie gp to szajs, mam go bo nabiłem pringlesami xD pewnie będę go kupował, ale na promocjach i cebuli. Nie dałbym za to 50 zł msc xD nie ma tam gier dla mnie.

@Mershi: co do gry no to kurde boje się, że będzie nuda trochę xd
@porterhouse: bo to nuda, jesteś chłopcem na posyłki, idz tam zrób to, a gameplay to bicie zombie kijem/pałką xD. Też mam taki problem że gry mnie nudzą ale znalazłem rozwiązanie gram w gierki wymagające czegoś wiecej niż klikania bezmyślnie w przycisk, np taki cuphead trudna gierka ale wciąga niemiłosiernie albo dark souls
@porterhouse: DL1 bardzo mi podszedł a kupiłem trochę w ciemno. Jak nieco rozwiniesz postać to to całe bieganie i skakanie to coś pięknego a jest co zwiedzać i gdzie się wspinać. W późniejszej części gry nie trzeba będzie uciekać przed zombiakami ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@porterhouse: ja tam kupiłem jedynkę zeby nie kupować dwójki na premierę :-) trzeba przemęczyć kilka
pierwszych godzin, potem jest coraz fajniej. Na XSX jest fps boost - jak w to grać, to tylko w 60fps