Wpis z mikrobloga

Za 1000zł miesięcznie miałbym tak #!$%@? prywatne ubezpieczenie zdrowotne że by limuzyna po mnie przyjeżdżała.


@MrBeast:Nie, miałbyś gówno ubezpieczenie, które miałoby pełno wykluczeń, a jakby trafiła ci się choroba przewlekła, to płaciłbyś 100% za leki, pal sześć jakby to było zwykłe nadciśnienie, ale jakby to była poważna niewydolność i musiałbyś co miesiąc wyskakiwać z 2tyś.
@MrBeast: A do tego specjalista dopiero na listopad. Wiem bo sam ostatnio chciałem na NFZ. Musiałem zapłacić extra 200 zł aby ominąć czekania kilku msc do lekarza. Zaorać ten twór jakim jest NFZ.
Jakby się okazało, że potrzebujesz chemii za 200k/miesiąc to jedyne co by podjechało to karawan po paru miesiącach. Niestety na tym polega w każdym cywilizowanym kraju system opieki zdrowotnej. Młodzi i zdrowi, którzy dużo płacą i mało korzystają, zrzucają się na starych i chorych, którzy mało płacą i dużo korzystają. Musi to być przymusowe, bo inaczej każdy młody i zdrowy by tym #!$%@?ął i system by spadł z rowerka. Tylko tyle i
ale to możesz też powiesz, że ze względu na demografię, i politykę my młodzi, którzy teraz tyle płacimy nie będziemy mieć takiej opieki na starość.


@RexxarHell: trzeba się było starać o lepszą demografię.