Wpis z mikrobloga

@Chael: a co oni Ci mają pomóc jak "masz obawy"? Zadzwoń, zastrzeż kartę, zmień numer telefonu itd itp. wszystko zrobisz z poziomu bankowości skoro się zalogowałeś
@evilonep nikt nie odbiera, nie rozumiesz? A czat od razu rozłącza bo są do 20. Nie mogę dostać się do bankowości przez www i aplikacje mobilną. Nagle przy autoryzacji zakupów na allegro przez blik telefon wywalił komunikat przy autoryzacji, czyli wpisywaniu już pinu, że urządzenie nie jest aktywne i ja się pytam jak nie jest, skoro #!$%@? chwile temu podawało mi kod blik?
@Chael: Nie wpisałeś złego pinu? Nie poklikałeś nic przez przypadek? Pewnie po prostu zblokowało Ci konto. Zakładam, że masz autoryzację dwuetapową, jakiś sms czy potwierdzenie w apce. Skoro masz tel. w ręce i działa to raczej kasa bezpieczna, bo nikt poza Tobą nie może autoryzować transakcji. Prześpij się i jutro wyjaśnisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Chael:

Po przejściu na stronę logowania wybierz opcję „Nie pamiętasz hasła". Uzupełnij wymagane pola i przejdź dalej. Po chwili otrzymasz smsa z nowym tymczasowym hasłem, które będzie ważne przez jedną godzinę. Wybierz „Przejdź do procesu logowania" i zaloguj się przy użyciu swojego identyfikatora oraz hasła z sms. Zmień hasło tymczasowe na nowe.Operację zmiany hasła zatwierdź zgodnie z posiadaną metodą autoryzacji.
@evilonep tak, przecież mówię. Jak dostaniesz haslo tymczasowe i podasz je, od razu przenosi do utworzenia nowego hasła i nie możesz tego anulować, kiedy podajesz nowe hasło, to masz je zaakceptować w aplikacji mobilnej, której nie zrobisz bo nagle telefon sam się odautoryzował.
@Chael: no to lipa ¯\_(ツ)_/¯ kumam #!$%@?, ale wygląda to na jakąś blokadę, a nie na włamanie skoro hasło tymczasowe dalej dostajesz na swój telefon. Chyba możesz spać spokojnie i dotrwać jutra.