Wpis z mikrobloga

@Drmscape2: niee, ja szukam takiego żeby go wpiąć i żeby miał komin, ale żeby nie miał wentylatora. Z pochłaniaczem po drodze. I chodzi o to, że mógłbym po prostu go nie włączać... ale nie mogę go fizycznie w ogóle mieć, bo przepisy.
@s_theCapt: Zapewne chodzi ci o to, ze fizycznie nie możesz wpiąć go rurą do wentylacji bo masz grawitacyjną - czyli nie możesz mieć wyciągu. To samo urządzenie może działać w trybie pochłaniacza, czyli nie podłączasz go rurą do wentylacji, tylko montujesz filtr w okapie i wszystko się dzieje na poziomie samego okapu. Przecież to urządzenie musi mieć w środku wentylator bo jak inaczej będzie ci zaciągało powietrze do filtrowania? Niby jak
@Drmscape2: nie chodzi mi o to. Mam drugi komin gdzie ma być podłączony okap. Taki grzybek/gwizdek za oknem. Powietrze jakby samo tam będzie wpadało (ja tylko otwieram i zamykam gródź), zostało mi to polecone i tylko nazwy nie znam. Po prostu dwie wentylacje grawitacyjne w jednym pomieszczeniu.

Nikt mi nie zabroni okapu jeżeli go nie podłączę, ale ja chcę go podłączyć, a wtedy już mi wentylatora nie pozwolą przy kontroli więc
@Drmscape2: dobra, po prostu kupię i wymontuję wentylatory, dam ci znać czy działa jak skończe remont i albo będziesz się ze mnie śmiał, że zrobiłęm coś co nie działa, albo ja z ciebie :D