Wpis z mikrobloga

@Pszesmiewca: raczej za granicę, ale są miasta w Polsce gdzie jest normalnie. Nawet w Poznaniu było przed jaskowiakiem w miarę normalnie.
Doskonałym przykładem jest genialny pomysł zwężenia głogowskiej i ich ekspertyza z marca 2020, że to nie wpłynie na płynność ruchu. Korki + zawalona Matejki/Kasprzaka.

A w Berlinie byłem, nie widziałem tam takich korków jak u nas, zbiórkom też 10 levelow wyżej.
@AshtarPL: w sumie to #!$%@? w to zwężenie bo i tak co chwilę jakieś busy czy taksy tam stały na awaryjkach. Oby tylko katowickiej tak nie #!$%@? i al. solidarności bo wtedy to by cały poznań stał od 6 do 20 XD
Obie nitki Hetmańskiej mają być zwężone a w niektórych miejscach albo będą postawione słupki albo jeden pas będzie przeznaczony na parkowanie

@jmuhha: Poważnie? Co za popierniczony pomysł, przecież to spowoduje niebotyczne wielogodzinne korki! Kto zarządza miastem?
@jmuhha: jakie #!$%@? szczęście, że do prac wyjeżdżam obecnie z Poznania. Wcześniej kilka lat śmigałem właśnie Hetmańską (z północnego skraju Grunwaldu na Franowo) i ta droga to już jest dramat, a za chwilę stanie zupełnie.