Wpis z mikrobloga

W grudniu zakończyłem pierwszą redukcję. Zgubiłem 22 kg.

Co lepsze:

Zrobić redukcję z 15-18% BF na 10-12% i potem masować,
czy
Lekka rekompozycja/utrzymanie i redukcja w późniejszym terminie.

Wzrost 182cm
Waga 81 kg

#mirkokoksy #silownia #mikrokoksy

Co lepsze?

  • redukcja ---> masa 68.2% (45)
  • rekompozycja ----> redukcja 31.8% (21)

Oddanych głosów: 66

  • 27
@BlackFoo: Byłem w podobnej sytuacji. Jakie makro miałeś na koniec redukcji i teraz? Masz z czego obcinać?
Bo jak zszedłeś dosyć mocno z kaloriami na koniec redukcji to masa z powolnym dokładaniem kalorii, jak masz jeszcze zapas kalorii i mięśni to tnij. Chociaż może się okazać, że wyjdzie z tego skinny fat, a taki widok w frustruje tylko trochę mniej niż ulaństwo. Także zalecałbym analizę składu ciała na początek i obiektywną
Jakie makro miałeś na koniec redukcji i teraz? Masz z czego obcinać?


@WezniePrzestrzeleCiKolano: wcześniej pilnowałem tylko, żeby białka było minimum 1,5g/kg. Jadłem około 2250kcal
Od świąt jem 2650 kcal, ok. 160 g białka i min. 75g tłuszczu. Reszta to węgle.
Ogólnie dopiero teraz zauważyłem jakieś postępy w treningu, a waga stoi. Stąd moje pytanie, bo może warto pociągnąć ten stan jeszcze przez jakiś czas.

A długo byłeś na tej redukcji?


@
@Kashankovsky: delikatna, czyli ile kcal?
Nie brałem pod uwagi masy, bo mam jeszcze trochę tłuszczu na brzuchu, bokach i dole pleców. Góra całkiem ładnie się odkrywa. Boję się, że się zaleję i potem znowu będę musiał długo redukować... Ale trochę kusi, biorąc pod uwagę, że dopiero teraz zacząłem widzieć jakieś przyrosty ( ͡ ͜ʖ ͡)

@KOLEGAMAMY: j.w ile kcal sugerujesz?
@Piks0n: @BlackFoo: rekompozycja istnieje tylko na bombie. Naturalnie możesz zapomnieć że zbudujesz mase mięśniowa nie jedząc


@OttoVonAnus: Oczywiście że istnieje naturalnie. Tylko trzeba być ulanym, wcześniej nigdy nie ćwiczyć żeby mieć "newbie gainsy" i jeść na lekkim minusie.