Wpis z mikrobloga

#swiatprzesylek #aliexpress
Ktoś miał do czynienia z tą przecudną firmą obsługującą paczki z Chin? zamówiłem paczkę do paczkomatu aliexpress. Na maila dostałem informację, że nie da się dostarczyć paczki do paczkomatu, to przekierowałem na swój adres. Po jakimś czasie sprawdzam status na aliexpress i jest tam informacja, że paczka dostarczona do paczkomatu. Poszedłem, wpisałem kod podany na aliexpress - żadna skrzynka się nie otworzyła a paczkomat mi podziękował za skorzystanie z usług. Nie mogę otworzyć skrzynki. Co mogę teraz zrobić? Otwierać spór na ali, czy nie robić biednemu chińczykowi pod górkę z powodu bandy debili rozprowadzających paczki w P0lsce? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
@freejah: Spór się należy, tak naprawdę to nie wina sprzedawcy tylko aliexpress bo to oni w głównej mierze organizują sami lub przez podwykonawców transport, tylko się zastanów co napiszesz w sporze, że nie odebrałeś przesyłki i wróciła do sprzedawcy. Status w trackingu będzie że nie odebrane i bot pewnie od razu zamknie zgłoszenie, a jak się połączysz z prawdziwą obsługą to i tak nie będą wiedzieli o chodzi.