Wpis z mikrobloga

Sebuś ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobacz... Ja też przeczytałam troszkę książek, interesuję się akurat stricte psychologią, inteligencją emocjonalną jeszcze dlużej od ciebie. ALE...
Ja nie chodzę po parkach i nie #!$%@?ę każdemu jaka to ja mondra nie jestem i w ogóle och ach...
Po co ci to?
A TERAZ BRUTALNIE I MEGA ŚWIADOMIE( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytałeś co osiągnęłam przez te dekade?
Hm...
Byłoby okej gdybyś faktycznie skończył jakieś studia, ja jestem po zawodówce skończyłam liceum uzupełniające, potem studia śmiali się ze mnie że nic mi sie nie uda, ale próbowałam.
Z książkami czy bez rzeczywistość jest neutralna to od ciebie zależy co zrobisz. Ale niekoniecznie musi wszystko się udać.
DYSTANS KOLEGO PRZEDE WSZYSTKIM I POKORA DO ŻYCIA DO LUDZI...
u ciebie ani kszty póki co tego nie widzę
Nic nie osiągniesz postępując jak teraz
Wiesz czemu?
Bo jesteś ZAŚLEPIONY tymi pierdołami. Sama książka #!$%@? da, trzeba jeszcze działać i co więcej najlepiej PO CICHU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie dziękuj 100 się należy ()
A teraz na dowód parę zdjęć jaką lekturę czytałam
#sebcel
K.....k - Sebuś ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobacz... Ja też przeczytałam troszkę książek, interesuję...

źródło: comment_16445159511Tko3DcRlQTL6UrSGUJrRU.jpg

Pobierz
  • 8
@baalder363: nie o to mi chodzi, nie zależy mi na tym, jeszcze nikt nikomu rozumu siłą do łba nie nalał.
Znam się to i owo np. na wychodzeniu z nerwic, czy depresji co nie czyni mnie kompletnie PSYCHOLOGIEM od razu bo coś tam poczytałam czy bo coś tam wiem i sama na sobie stosowałam. To nie czyni mnie od razu EXPERTEM Bo mogę być expertem ale sama dla siebie w swoich