Wpis z mikrobloga

Kto oprócz Ohy i Ciposza był w Warszawie na spotkaniach w sprawie czołówki? Pamiętacie? Dobrze kojarzę że była też Inga? Możliwe że to ona śpiewa? Kto jeszcze jest brany pod uwagę?
#hotelparadise
  • 14
@Dewasta była Inga, Miłosz, Nana i Oha. Nie pamiętam czy Kwadratowa też przypadkiem nie była @DailyPunch Magda ma trochę nosowe dźwięki, a tu ich nie ma, chyba że tak mocno by ja zautotunowali, dziś można wszystko ¯_(ツ)_/¯ ale wątpię że ona by się na to zgodzili po tym jak jechała po piosence Sońki za auto tune
@monia87022: jeszcze nie słyszałem Ingi. Zastanawiam się czy stacja wybrałaby osobę, którą można ocenić jako nielubianą przez widzów. Inga, Nana i Natką choćby śpiewały najpiękniej na świecie, raczej by zebrały masę hejtu właśnie tylko dlatego, że są nielubiane. Tak czy inaczej lada chwila dowiemy się kto śpiewa
@alenajpierwkawa: no ja się trochę taką logiką kierowałem. W sensie, że już tak dużo czasu minęło od 1 i 2 edycji, że nawet nie pamiętam dlaczego ktoś mnie irytował. Ba, nawet musiałem sprawdzić kto tam był. Myślę, że dużo ludzi tak ma.