Wpis z mikrobloga

@Inga123 podobno Dursi powiedziała że HP4, ale ja nie widziałam tego liva. Sońki powiedziała że ona nie ma już nic wspólnego z HP i ktoś też pisał że wygasł jej kontrakt z Golden Media. Mi ten głos też do nikogo nie pasuje. Możliwe że będzie jakaś zaskoczka i albo jest tak zmodyfikowany albo jest to refren i śpiewa to ktoś z poza HP a zwrotki będzie ktoś z HP śpiewać. Może Ciposz
@DailyPunch na fejsie też tak pisali. I jakoś przed wczoraj natknęłam się na jej tick toka że leci zaraz w podróż na inny kontynent i pomyślałam że rzeczywiście może ona i leci nagrywać teledysk, ale poleciała na targi do Dubaju. Głos niby podobny ale tak jak mówię po tych przeróbkach może być każdy.

Na fejsie i na insta też piszą że to Oha, mimo że Ona już kilka razy potwierdziła że to
@agahej: kłamie w sensie, że to nie z 4 edycji? Nie wiem na 100% ale słyszałem, że mówiła o kimś z poprzednich edycji chyba nie precyzowała, że z 4... ¯_(ツ)_/¯


No właśnie, nie wiadomo jak ona dokładnie powiedziała, mogła powiedzieć z poprzedniej albo z poprzednich bez doprecyzowania, ktoś zinterpretować że z 4 i poszło w świat.

Jak to ktoś z innej niż 4, to nieźle im zagrali na nosie, tyle śpiewaków